کد مطلب:  66585 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
احتمال عرضه سرویس خانوادگی و دوستانه Game Pass

احتمال عرضه سرویس خانوادگی و دوستانه Game Pass

به نظر می‌رسد که سطح جدید سرویس گیم پس که با عنوان خانواده و دوستان شناخته می‌شود، در آینده‌ای نزدیک منتشر خواهد شد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، مایکروسافت به تازگی اعلام کرده است که قرار است قابلیت سرویس چند کاربره گیم پس را در کشور‌های ایرلند و کلمبیا تست کند.

بنا بر گفته مایکروسافت در اوایل ماه آگوست میلادی، مبنی بر تست قابلیت چند کاربره شدن سرویس اشتراکی این کمپانی، می‌توان انتظار داشت که سرویس خانوادگی و دوستانه گیم پس در آینده‌ای نزدیک منتشر شود. این شرکت اعلام کرده است که در حال تست سطح جدیدی از سرویس گیم پس آلتیمیت است و قرار است در کشور‌های ایرلند و کلمبیا پیاده سازی شود.

علاوه بر این، طبق گزارشات منتشر شده، بسیاری از افراد توانسته‌اند در بک اند وبسایت مایکروسافت لوگوی Xbox Game Pass دوستانه و خانوادگی را پیدا کنند که احتمال انتشار این سرویس را در آینده‌ای نزدیک را بیشتر خواهد کرد. بر همین اساس، افراد حاضر در کشور کلمبیا و ایرلند می‌توانند تا 4 نفر از دوستان و آشنایان خود را به سرویس اشتراکی خود دعوت کنند و این افراد قابلیت دسترسی به بازی‌ها و محتواهای قرار داده شده را خواهند داشت.

با توجه به آن که این قابلیت اجازه دسترسی چندین نفر به سرویس گیم پس را ایجاد می‌کند، از قیمت بالا‌تری برخوردار خواهند بود. وبسایت ایکس باکس بلاگ در این زمینه بیانیه زیر را منتشر کرده است:

پیوستن به سرویس جدید گیم پس باعث
خواهد شد تا مدت زمان باقی مانده از سرویس اشتراکی قبلی شما، به زمان باقی مانده جدیدی تبدیل شود.
به عنوان مثال، در صورتی که اشتراک یک ماهه گیم پس آلتیمیت داشته باشید، این مدت اعتبار در سرویس جدید به 18 روز تبدیل خواهد شد.

بر اساس اطلاعات منتشر شده، همانطور که ایکس باکس اعلام کرده است، قیمت این سرویس قرار است بیشتر از قیمت گیم پس آلتیمیت باشد. در صورتی که سطح جدید سرویس گیم پس که با نام خانواده و دوستان شناخته می‌شود، عرضه شود، قیمتی معادل با 25 دلار در ماه خواهد داشت. این در حالی است که سرویس گیم پس آلتیمیت، قیمتی 15 دلاری در ماه دارد.

: برای دریافت مشاوره درباره احتمال عرضه سرویس خانوادگی و دوستانه Game Pass فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

نظر خود را درباره «احتمال عرضه سرویس خانوادگی و دوستانه Game Pass» در کادر زیر بنویسید :

5 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید