کد مطلب:  62877 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
احتمال ساخت سریال لایو اکشن God of War

احتمال ساخت سریال لایو اکشن God of War

آمازون پرایم به دنبال کسب حق ساخت سریال لایو اکشن از God of War میباشد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از ددلاین، آمازون پرایم در صدد بستن قراردادی است که اجازه خلق یک سریال لایو اکشن اقتباس شده از God of War را می دهد.

پلی استیشن پروداکشن، که مسئولیت تولید فیلم و سریال از سری بازی های عرضه شده برای پلی استیشن را در اختیار دارد، چند وقتی است که بسیار پرکار ظاهر شده است. پخش فیلم Uncharted و همچنین ساخت سریال The Last of Us و Twisted Metal زیر نظر این بخش صورت گرفته است و حال به نظر می رسد نوبت به نماد اصلی پلی استیشن، یعنی کریتوس و خدای جنگ رسیده است.

ددلاین در گزارشی نوشته است که آمازون پرایم در حال مذاکره برای گرفتن حق ساخت یک سریال اقتباسی از God of War است که توسط مارک فرگس و هاک اوستبی (توسعه دهنگان سریال The Expanse ) و ریف جودکینز، (سازنده سریال The Weel of Time) ساخته خواهد شد. همچنین سونی پیکچرز در ساخت این سریال دخیل خواهد بود.

سرویس های استریم نظیر آمازون پرایم در حال حاضر در یک رقابت بسیار تنگاتنگ برای به دست آوردن حق نشر آثار بزرگ هستند و به دنبال ساخت سریال ها و فیلم های مختلف بر اساس بازی های پلی استیشن می باشند. در حال حاضر HBO با به دست آوردن حق ساخت سریال مبتنی بر سری بازی موفق The Last of Us، در حال فیلم برداری در کانادا هستند.

از سمت دیگر پیکاک نیز در حال ساخت Twister Metal با بازی آنتونی مکی است و آمازون نیز حق نشر آثار تلویزیونی بر مبنی Fallout و Mass Effect را در اختیار دارد و به دنبال کسب حق ساخت سریال God of War می باشد تا از بقیه پیشی بگیرد.

در انتها لازم به ذکر است که فرگس و اوتسبی، قبل تر در فیلم Children of Men، نامزد دریافت جایزه اسکار شده بودند و در نوشتن فیلم نامه Iron Man نیز دخلی بوده اند. از این رو در صورت دریافت حق انتشار سریال God of War، می توان انتظار ساخت یک اثر مناسب را در ذهن داشت.

: برای دریافت مشاوره درباره احتمال ساخت سریال لایو اکشن God of War فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «احتمال ساخت سریال لایو اکشن God of War» در کادر زیر بنویسید :
3 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید