کد مطلب:  65435 
درج نظر
ویرایش پست
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
احتمال تغییر نام آیفون 14 مکس به 14پلاس

احتمال تغییر نام آیفون 14 مکس به 14پلاس

تاکنون شایعات زیادی درباره آیفون 14 مکس به‌عنوان مدل بزرگتر ولی ارزان‌تر سری آیفون 14 وجود داشته است.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، تاکنون شایعات زیادی درباره آیفون 14 مکس به‌عنوان مدل بزرگتر ولی ارزان‌تر سری آیفون 14 وجود داشته است. اما حالا به نظر می‌رسد اپل امسال مدلی با این نام معرفی نخواهد کرد و به جای آن یک مدل پلاس ارایه خواهد نمود. ‌

همانطور که احتمالا می‌دانید اپل آخرین بار در سال 2017 یک ‌آیفون پلاس معرفی کرد که همان آیفون 8 پلاس بود که در واقع نسخه بزرگتر آیفون 8 محسوب می‌شد. طبق شایعات قبلی، اپل امسال چهار مدل آیفون به نام‌های آیفون 14، 14 مکس، 14 پرو و 14 پرو مکس معرفی خواهد کرد اما حالا به نظر می‌رسد این شایعات درست نبوده‌اند.

وب‌سایت کره‌ای Naver گزارش داده است که اپل همچنان نامگذاری آیفون 14 پرو را حفظ خواهد کرد، اما برای مدل ارزان‌تر 6.7 اینچی LTPS OLED از نام آیفون 14 پلاس استفاده خواهد کرد. مدل استاندارد آیفون 14 هم از یک نمایشگر 6.1 اینچی و ‌دو دوربین پشت بهره خواهد برد.

در هر حال، به نظر می‌رسد انتخاب نام آیفون 14 پلاس به جای آیفون 14 مکس کار درستی از طرف اپل باشد، چراکه سردرگمی کمتری بین مشتریان ایجاد خواهد کرد و باعث خواهد شد تا مشتریان آیفون 14 مکس را با آیفون 14 پرو‌مکس اشتباه نگیرند. این دو ‌گوشی هرچند سایز یکسانی خواهند داشت اما از نطر سخت‌افزار و تعداد دوربین‌ها باهم فرق خواهند داشت.‌

طبق برخی گزارش‌ها، مشتریان اپل سال گذشته آیفون 13 پرو مکس و 13 مکس را باهم اشتباه گرفته‌اند و یکی را به جای دیگری خریده‌اند. امسال تفاوت‌های زیادی بین مدل‌های پرو آیفون 14 و دو مدل دیگر وجود خواهد داشت. اپل در مدل‌های پرو آیفون 14 از تراشه A16 و دوربین 48 مگاپیکسلی استفاده خواهد کرد در حالیکه دو مدل استاندارد و پلاس از تراشه A15 و دوربین 12 مگاپیکسلی بهره خواهند برد.

: برای دریافت مشاوره درباره احتمال تغییر نام آیفون 14 مکس به 14پلاس فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

نظر خود را درباره «احتمال تغییر نام آیفون 14 مکس به 14پلاس» در کادر زیر بنویسید :

4 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید