کد مطلب:  63928 
درج نظر
ویرایش پست
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
احتمال برگزاری فینال جام حذفی بدون تماشاگر

احتمال برگزاری فینال جام حذفی بدون تماشاگر

فینال جام حذفی فوتبال ایران بین تیم‌های آلومینیوم اراک و نساجی مازندران در حالی قرار است چهارشنبه شب هفته جاری در ورزشگاه آزادی برگزار شود.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، فینال جام حذفی فوتبال ایران بین تیم‌های آلومینیوم اراک و نساجی مازندران در حالی قرار است چهارشنبه شب هفته جاری در ورزشگاه آزادی برگزار شود که از همان ابتدا در تعیین محل این مسابقه تردیدهایی وجود داشت و از شهر تبریز به تهران انتقال یافت.با وجود تردیدهایی که برای تعیین محل مسابقه فینال جام حذفی وجود داشت، سازمان لیگ محل برگزاری این دیدار را به ورزشگاه آزادی تغییر داد که این مورد با موافقت شورای تامین استان تهران همراه نبود. طی 24 ساعت اخیر جلسات مختلفی درباره چگونگی برگزاری بازی آلومینیوم و نساجی در سازمان لیگ برگزار شده و هم‌اکنون هم یک نشست دیگر در حال انجام است که این احتمال وجود دارد مسابقه فینال جام حذفی بدون تماشاگر برگزار شود.

بهنام نظری، معاون سیاسی امنیتی استاندار مرکزی با اشاره به این موضوع گفت: تا این لحظه شورای تامین تهران با حضور تماشاگر در ورزشگاه آزادی موافقت نکرده و با وجود پیگیری‌ها مجوزی برای حضور تماشاگر در ورزشگاه آزادی صادر نشده است. او یادآور شد: شورای تامین استان تهران گفته اگر قرار است فینال در آزادی برگزار شود، باید بدون تماشاگر باشد.

: برای دریافت مشاوره درباره احتمال برگزاری فینال جام حذفی بدون تماشاگر فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

نظر خود را درباره «احتمال برگزاری فینال جام حذفی بدون تماشاگر» در کادر زیر بنویسید :

2 * 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید