کد مطلب:  67553 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
 سازمان هواشناسی؛ احتمال بارش برف در پایان هفته

 سازمان هواشناسی؛ احتمال بارش برف در پایان هفته

بر اساس پیش بینی سازمان هواشناسی با نفوذ سامانه بارشی از بعدازظهر پنجشنبه تا پایان روز جمعه، بارش باران یا برف موقتی را خواهیم داشت.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

بر اساس پیش بینی سازمان هواشناسی با نفوذ سامانه بارشی از بعدازظهر پنجشنبه تا پایان روز جمعه، بارش باران یا برف، کاهش نسبی دما، کاهش شعاع دید و وزش باد شدید موقتی را خواهیم داشت. فردا در شمال کرمان، آذربایجان شرقی، شمال اردبیل، گیلان، غرب مازندران، چهارمحال و بختیاری، نیمه شمالی فارس، کهگیلویه و بویراحمد، جنوب اصفهان، جنوب یزد و شمال کرمان بارندگی خواهیم داشت.

به گزارش آسمونی، روز جمعه با گسترش فعالیت سامانه بارشی در اردبیل، گیلان، مازندران، گلستان، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، خراسان شمالی، خراسان رضوی، اصفهان، یزد، نیمه شمالی کرمان، خراسان جنوبی و شمال سیستان و بلوچستان، کهگیلویه و بویراحمد، چهارمحال و بختیاری، ارتفاعات در استانهای سمنان، تهران، البرز، قزوین و زنجان نیز بارندگی خواهیم داشت.

اثر مخاطره نیز اختلال در تردد جاده‌ای، لغزندگی جاده‌ها، پدیده مه، کولاک، سقوط بهمن در مناطق مستعد، احتمال ریزش سنگ در جاده‌های کوهستانی، بالا آمدن سطح آب رودخانه و مسیل‌ها و آب‌گرفتگی محدود معابر عموم اعلام شد. سازمان هواشناسی به احتیاط در سفرهای بین شهری و به همراه داشتن تجهیزات زمستانی، احتیاط در فعالیت های کوهنوردی، احتیاط در فعالیت‌های کشاورزی، مدیریت در مصرف منابع انرژی و آمادگی ارگان‌های امدادی و راهداری برای کمک به آسیب دیدگان احتمالی توصیه کرده است.

: برای دریافت مشاوره درباره  سازمان هواشناسی؛ احتمال بارش برف در پایان هفته فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره « سازمان هواشناسی؛ احتمال بارش برف در پایان هفته» در کادر زیر بنویسید :
2 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید