کد مطلب: 61066 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
احتمال افزایش 10 تا 18 درصدی قیمت خودرو

احتمال افزایش 10 تا 18 درصدی قیمت خودرو

ایران خودرو، شرکت بزرگ خودرو سازی داخلی کشورمان صبح امروز لیست قیمت محصولات خود را با افزایش 18 درصدی برای سازمان بورس منتشر کرد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

گزارش آسمونی، ایران خودرو، شرکت بزرگ خودرو سازی داخلی کشورمان صبح امروز لیست جدیدی از  قیمت محصولات خود را با افزایش 18 درصدی برای سازمان بورس منتشر کرد.

روز سه شنبه 18 آبان ماه سال 1400 دو خودروساز ایران‌خودرو و سایپا بر اساس تصویب شورای هماهنگی سران قوا در تاریخ 28 مهر و تصمیم وزارت صنعت، معدن و تجارت به عنوان وزارتخانه مسئول جدید قیمت‌گذاری خودرو، برای خارج کردن شرایط از قیمت گذاری دستوری دولت، اقدام به افزایش قیمت برخی از خودرو ها و محصولات خود نمودند.

با این حال آیت الله ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور کشورمان مخالفت خود را با این افزایش قیمت ها نشان داده بود.

این در حالی است که صبح امروز یکی از شرکتهای خودروسازی جدول قیمت‌های جدید را به بورس ابلاغ کرده است.

این افزایش در حالی رخ داده است که جلسه ستاد تنظیم بازار برای تصمیم‌گیری درباره قیمت خودرو امروز  برگزار می شود و این شرکت بدون هماهنگی و در روز گذشته درباره قیمت‌های جدید خودرو تصمیم نهایی اتخاذ کرده است.

براساس آخرین گزارشات و تخمین اقتصاددانان افزایش 10 تا 18 درصدی قیمت خودروهای پر فروش کشور در حال بررسی است و قرار است در جلسه پیش از ظهر امروز ستاد تنظیم بازار به تصویب نهایی برسد.

در صورت نیاز به مشاوره یا تبلیغات درباره موضوع فوق از طریق تلفن ثابت با شماره  02170705154 تماس بگیرید

معرفی نویسنده:

من فارغ التحصیل رشته فناوری اطلاعات هستم، کتاب های زیادی در مورد فناوری خوندم و علاقه زیادی به حوزه تکنولوژی دارم، سعی میکنم محتواهای خوبی در حوزه فناوری تولید کنم.

ثبت نظر درباره «احتمال افزایش 10 تا 18 درصدی قیمت خودرو»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

2 + 9 = ?