کارت یارانه جایگزین ارز 4200 تومانی | آسمونی
کد مطلب: 61804 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
احتمال اجرای کارت یارانه در صورت حذف ارز 4200 تومانی

احتمال اجرای کارت یارانه در صورت حذف ارز 4200 تومانی

عضو کمیسیون تلفیق لایحه بودجه 1401 در مجلس شورای اسلامی از برنامه های دولت جهت حذف ارز ترجیحی در کمیته ای مشترک خبر داد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از ایسنا، حجت الاسلام سیدمحمدرضا میرتاج‌الدینی، نماینده مجلس و عضو کمیسیون تلفیق لایحه بودجه 1401 با اشاره به ارائه برنامه مکتوب دولت برای حذف ارز ترجیحی اظهار کرد: هنوز این برنامه رونمایی نشده است و قرار است آن را در کارگروه مشترکی با دولت به صورت دقیق بررسی کنیم. کمیته هدفمندی کمیسیون تلفیق آن را بررسی کرده و در نهایت گزارش به کمیسیون تلفیق برای تصمیم‌گیری ارائه می‌شود.

وی در همین مورد تاکید کرد: ما به دنبال این هستیم که با حذف ارز ترجیحی، کارت یارانه کالایی و نه یارانه نقدی به مردم بدهیم.

در پایان لازم به ذکر است که در همین مورد محسن دهنوی، نایب رئیس کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال 1400 در صفحه رسمی توییتر خود اقدام به انتشار توییتی با این مضمون که برنامه حذف ارز ترجیحی در کمیسیون تلفیق و کارگروه مشترکی با دولت بررسی و اصلاح خواهد شد و در نهایت مجلس شورای اسلامی نظر نهایی خود را در راستای تقویت معیشت مردم و کمک به دولت اعلام خواهد کرد؛ نمود.

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره احتمال اجرای کارت یارانه در صورت حذف ارز 4200 تومانی فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

دانش آموخته مهندسی معدن و دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار
علاقمند به مباحث مدیریتی و سازمانی، سینما، هنر های انتزاعی و بازی های رایانه ای
آخرین نوشته های بنده در باب اخبار و رویدادهای ایران و جهان را می توانید در بخش های تازه های آسمونی و کیوسک مشاهده نمایید.

ثبت نظر درباره «احتمال اجرای کارت یارانه در صورت حذف ارز 4200 تومانی»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

6 - 2 = ?