کد مطلب: 61075 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
اجرای نمایش «فرودگاه، پرواز شماره 707» از فردا

اجرای نمایش «فرودگاه، پرواز شماره 707» از فردا

تیزر نمایش «فرودگاه، پرواز شماره 707» نوشته احمدرضا احمدی و کارگردانی کوروش سلیمانی در آستانه اجرای عمومی منتشر شده است.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، نمایش فرودگاه، پرواز شماره 707 به قلم احمدرضا احمدی و کارگردانی کوروش سلیمانی از 18 آذر ماه سال 1400 درتماشاخانه ایرانشهر و در سالن استاد سمندریان کار خود را آغاز می کند.

در همین راستا یک تیزر تبلیغاتی از این نمایش توسط مصطفی قاهری ساخته و منتشر شده است. پیش فروش بلیت اجراهای هفته آینده این نمایش نیز از 12  ظهر چهارشنبه 17 آذر 1400 آغاز شده است .

 علاقه مندان می توانند بلیت سه روز ابتدایی این اجرا را با تخفیف 20 درصدی خریداری کرده و از این نمایش لذت ببرند.

در بخش خلاصه نمایش این چنین آمده است: 

 

شاعری در شبی بارانی و سرد مشغول کار در اتاق خود است که به یکباره با رویدادی عجیب مواجه شده و در پیِ آن مجبور به ترکِ خانه اش می شود تا در ادامه و در مکان هایی غریب ماجراهای دیگری را از سر بگذراند و ...

 

از بازیگران این نمایش می توان به رضا بهبودی، فریبا کامران، کامبیز امینی، محمدرضا آزادفرد، محمد طیب طاهر، سیامک ادیب، علی باروتی، مطهره ابراهیمیان و همچنین حضور صدای کوروش سلیمانی اشاره کرد.

دیگر عوامل این اثر نمایشی نیز عبارتند از طراح صحنه و لباس: سینا ییلاق بیگی، طراح نور: رضا خضرایی، طراح لباس: مژگان عیوضی، طراح گرافیک: مجید کاشانی، عکاس و سازنده تیزر: مصطفی قاهری، طراح صدا: سهراب کرم رودی.

در پایان لازم به ذکر است نمایش فرودگاه، پرواز شماره 707 فردا 18 آذر به مدت یک ماه و تا تاریخ 17 دی ماه سال 1400 در سالن سمندریان در تناشاخانه ایرانشهر روی اجرا خواهد شد.

 

 

 

در صورت نیاز به مشاوره یا تبلیغات درباره موضوع فوق از طریق تلفن ثابت با شماره  02170705154 تماس بگیرید

معرفی نویسنده:

دانش آموخته مهندسی معدن و دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار
علاقمند به مباحث مدیریتی و سازمانی، سینما، هنر های انتزاعی و بازی های رایانه ای
آخرین نوشته های بنده در باب اخبار و رویدادهای ایران و جهان را می توانید در بخش های تازه های آسمونی و کیوسک مشاهده نمایید.

ثبت نظر درباره «اجرای نمایش «فرودگاه، پرواز شماره 707» از فردا»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

4 * 7 = ?