کد مطلب:  61075 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
اجرای نمایش «فرودگاه، پرواز شماره 707» از فردا

اجرای نمایش «فرودگاه، پرواز شماره 707» از فردا

تیزر نمایش «فرودگاه، پرواز شماره 707» نوشته احمدرضا احمدی و کارگردانی کوروش سلیمانی در آستانه اجرای عمومی منتشر شده است.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، نمایش فرودگاه، پرواز شماره 707 به قلم احمدرضا احمدی و کارگردانی کوروش سلیمانی از 18 آذر ماه سال 1400 درتماشاخانه ایرانشهر و در سالن استاد سمندریان کار خود را آغاز می کند.

در همین راستا یک تیزر تبلیغاتی از این نمایش توسط مصطفی قاهری ساخته و منتشر شده است. پیش فروش بلیت اجراهای هفته آینده این نمایش نیز از 12  ظهر چهارشنبه 17 آذر 1400 آغاز شده است .

 علاقه مندان می توانند بلیت سه روز ابتدایی این اجرا را با تخفیف 20 درصدی خریداری کرده و از این نمایش لذت ببرند.

در بخش خلاصه نمایش این چنین آمده است: 

 

شاعری در شبی بارانی و سرد مشغول کار در اتاق خود است که به یکباره با رویدادی عجیب مواجه شده و در پیِ آن مجبور به ترکِ خانه اش می شود تا در ادامه و در مکان هایی غریب ماجراهای دیگری را از سر بگذراند و ...

 

از بازیگران این نمایش می توان به رضا بهبودی، فریبا کامران، کامبیز امینی، محمدرضا آزادفرد، محمد طیب طاهر، سیامک ادیب، علی باروتی، مطهره ابراهیمیان و همچنین حضور صدای کوروش سلیمانی اشاره کرد.

دیگر عوامل این اثر نمایشی نیز عبارتند از طراح صحنه و لباس: سینا ییلاق بیگی، طراح نور: رضا خضرایی، طراح لباس: مژگان عیوضی، طراح گرافیک: مجید کاشانی، عکاس و سازنده تیزر: مصطفی قاهری، طراح صدا: سهراب کرم رودی.

در پایان لازم به ذکر است نمایش فرودگاه، پرواز شماره 707 فردا 18 آذر به مدت یک ماه و تا تاریخ 17 دی ماه سال 1400 در سالن سمندریان در تناشاخانه ایرانشهر روی اجرا خواهد شد.

 

 

 

: برای دریافت مشاوره درباره اجرای نمایش «فرودگاه، پرواز شماره 707» از فردا فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «اجرای نمایش «فرودگاه، پرواز شماره 707» از فردا» در کادر زیر بنویسید :
2 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید