کد مطلب:  60599 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
الزام ارائه کارت واکسن کرونا برای اعزام به خدمت سربازی

الزام ارائه کارت واکسن کرونا برای اعزام به خدمت سربازی

کلیه مشمولان اعزام به خدمت از یکم دی ماه ۱۴۰۰ برای پذیرش در مراکز آموزش رزم مقدماتی نیروهای مسلح ملزم به ارائه کارت تزریق واکسن کرونا هستند.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

همه مشمولان اعزام به خدمت از تاریخ اول دی ماه ملزم به ارائه کارت واکسن کرونا به مراکز آموزش رزم مقدماتی نیروهای مسلح هستند.

به گزارش آسمونی، رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا سردار تقی مهری در این باره اظهارکرد: با توجه به واکسیناسیون کووید 19 حداکثری افراد جامعه و تلاش های صورت گرفته از سوی ستاد کل نیروهای مسلح و وزارت بهداشت، کلیه سربازان نیروهای مسلح در مقابل ویروس کرونا واکسینه شده اند از این رو مشمولانی که از یکم دی ماه به بعد به خدمت اعزام می شوند می بایست برای تزریق دو نوبت واکسن کرونا اقدام کنند ،در غیر این صورت در یگان های آموزشی پذیرش نمی شوند.

وی ادامه داد: کلیه مشمولان اعزام به خدمت از یکم دی ماه 1400 برای پذیرش در مراکز آموزش رزم مقدماتی نیروهای مسلح ملزم به ارائه کارت تزریق واکسن کرونا هستند.

براساس گزارش سایت پلیس، این مقام ارشد انتظامی افزود: مشمولان می بایست در زمان باقی مانده با مراجعه به مراکز واکسیناسیون برای تزریق واکسن اقدام و بعد از تزریق دو نوبت واکسن کرونا به سامانه سلامت مراجعه کنند و گزینه دریافت کارت واکسن را انتخاب کرده و در نهایت کارت واکسن بارکددار را پرینت بگیرند.

: برای دریافت مشاوره درباره الزام ارائه کارت واکسن کرونا برای اعزام به خدمت سربازی فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

نظر خود را درباره «الزام ارائه کارت واکسن کرونا برای اعزام به خدمت سربازی» در کادر زیر بنویسید :

3 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید