کد مطلب:  62768  درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
اجبار تزریق دوز سوم واکسن کرونا برای مسافران نوروزی

اجبار تزریق دوز سوم واکسن کرونا برای مسافران نوروزی

بر اساس اعلام رئیس روابط عمومی فرمانداری تهران از الزامی بودن گواهی تزریق دوز سوم واکسن کرونا برای مسافران نوروزی جهت تردد در مسیر های داخلی خبر داد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از ایسنا، ایمان قربانی، رئیس روابط عمومی فرمانداری تهران با اشاره به الزام نصب کد هوشمند یا QR CODE، نشان سلامت و تایید واکسیناسیون در واحد های صنفی  از الزامی شدن تزریق دوز سوم واکسن کرونا برای مسافران نوروزی 1401 خبر داد.

وی در خصوص شرایط تردد بین شهری در ایام نوروز 1401 گفت: بر اساس ابلاغ  ستاد ملی کرونا مسافران نوروزی حتماً باید دوز سوم واکسن کرونا را دریافت کرده باشند تا امکان تردد بین شهری داشته باشند و ملاک سفر نوروزی بر ثبت پلاک خودرو بوده و سرنشینان خودرو ملاک نیستند.

وی در ادمه خاطر نشان کرد: خواهش ما  از شهروندان تهرانی این است با توجه به اینکه فاصله زیادی از تزریق دوز دوم واکسن گذشته است افرادی که پلاک خودرو به نام آنها ثبت شده باشد و واکسن نزده‌اند اقدام به دریافت واکسن کنند تا برای مسافرت نوروزی دچار مشکل نشوند.

قربانی با تشکر از افرادی که در این روز های کرونایی به خوبی پروتکل های بهداشتی و استفاده از ماسک در اماکن عومی را رعایت می کنند گفت: با توجه به نزدیک شدن به روزهای پایانی سال و خرید شب عید و همچنین شلوغی و ازدحام جمعیت در بازارهای تهران از شهروندان خواستاریم تا پروتکل های بهداشتی را رعایت نموده تا ضمن اعمال نشدن محدودیت های جدید، از پیک ششم کرونا نیز به سلامت عبور کنیم.

وی در خصوص پروتکل های بهداشتی مصوب ستاد ملی کرونا در خمورد اصناف مختلف گفت:  کلیه اصناف و صاحبان واحدهای صنفی ملزم هستند مراحل تزریق سه دز واکسن خود را انجام و بعد از دریافت واکسن کرونا کد هوشمند (QR code) نشان سلامت و تایید واکسیناسیون را از سامانه ایران من به نشانی http://asnaf.moi.ir  دریافت نموده و آن را در معرض دید عموم نصب نمایند.

: برای دریافت مشاوره درباره اجبار تزریق دوز سوم واکسن کرونا برای مسافران نوروزی فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

دانش آموخته مهندسی معدن و دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار
علاقمند به مباحث مدیریتی و سازمانی، سینما، هنر های انتزاعی و بازی های رایانه ای
آخرین نوشته های بنده در باب اخبار و رویدادهای ایران و جهان را می توانید در بخش های تازه های آسمونی و کیوسک مشاهده نمایید.

نظر خود را درباره «اجبار تزریق دوز سوم واکسن کرونا برای مسافران نوروزی» در کادر زیر بنویسید :

4 * 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید