مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  64107 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
انجام مبادلات مالی با رمزارز Toncoin در تلگرام

انجام مبادلات مالی با رمزارز Toncoin در تلگرام

تلگرام از امروز به کاربران خود اجازه داده است تا رمزرارز اختصاصی این شرکت به نام Toncoin را مستقیما از طریق چت‌های داخل اپلیکیشن ارسال کنند.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی،تلگرام از امروز به کاربران خود اجازه داده است تا رمزرارز اختصاصی این شرکت به نام Toncoin را مستقیما از طریق چت‌های داخل اپلیکیشن ارسال کنند. به این ترتیب امکان تراکنش‌های مالی از طریق رمزارز مذکور در داخل تلگرام بدون دریافت هیچ کارمزدی مهیا شده است.شما برای استفاده از این قابلیت باید ابتدا بات کیف‌پول تلگرام را به منوی اتچمنت خود اضافه کنید تا از طریق آن بتوانید رمزارز خود را از طریق کارت بانکی یا انتقال به سایر کیف‌پول‌ها بخرید.

سپس زمانیکه آماده ارسال رمرزارز خود هستید می‌توانید کیف‌پول‌تان را در داخل چت باز کرده و هر مقدار Toncoin که می‌خواهید ارسال کنید.بد نیست بدانید که تلگرام در سال 2020 مجبور شد به‌خاطر فشارهایی که از طرف کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا وارد شد تراکنش‌های رمزارزی خود را متوقف کند. نام این پروژه در ابتدا TON بود که توسط پاول دورف مدیرعامل تلگرام و برادرش در سال 2018 توسعه یافته بود. تلگرام بعدا پروژه TON را متوقف کرد و به کمک گروهی از توسعه‌دهندگان رمزارز جدیدی به نام Toncoin ارائه کرد. دورف اخیرا گفته است که افتخار می‌کند فناوری TON همچنان زنده است.

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره انجام مبادلات مالی با رمزارز Toncoin در تلگرام فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «انجام مبادلات مالی با رمزارز Toncoin در تلگرام» در کادر زیر بنویسید :
2 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید