کد مطلب:  66590 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
اتمام ساخت فصل اول سریال Twisted Metal

اتمام ساخت فصل اول سریال Twisted Metal

ساخت فصل اول سریال Twisted Metal قبل از اتمام ساخت ریبوت بازی آن به پایان رسید.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، ساخت سریال Twisted Metal قبل از اتمام مراحل ساخت ریبوت بازی آن به اتمام رسید. سریال Twisted Metal، دومین سریال استودیو پلی استیشن پروداکشنز بعد از The Last of Us است.

عنوان Twisted Metal، یکی از بازی‌هایی قدیمی و انحصاری پلی استیشن است. مجموعه بازی‌های Twisted Metal بر مبنای مبارزات خودرویی است که تاکنون بر روی کنسول‌های پلی استیشن 1، 2، 3 و کنسول‌های دستی PSP و رایانه‌های شخصی منتشر شده است. حال با توجه به روند ساخت سریال‌ها و فیلم‌های سینمایی از روی آثار انحصاری پلی استیشن، قرار است سریالی با همین نام عرضه شود که مراحل ساخت فصل اول آن به تازگی به اتمام رسیده است.

در این سریال، بازیگران مطرحی چون ویل آرنت، آنتونی مک‌کی، توماس هیدن چرچ و ساموا جو به نقش آفرینی خواهند پرداخت و شورانر این سریال آقای مایکل جاناتان اسمیث خواهد بود. بنا بر اعلام رسمی تیم سازنده این سریال، مراحل فیلم برداری و ساخت فصل اول این سریال به اتمام رسیده است. این در حالی است که نسخه ریبوت شده از سری بازی‌های Twisted Metal نیز توسط استودیو فایراسپرایت پلی استیشن در دست ساخت قرار دارد و قرار است در آینده منتشر شود.

در این سریال، آنتونی مک‌کی قرار است نقش جان دو را بازی کند. او مسئولیت دارد تا در یک دنیای آخرالزمانی، محصولات و نیازمندی‌های یک پایگاه را تامین کند و تحویل دهد. این در حالیست که او باید از این سفر پر فراز و نشیب جان سالم به در ببرد. 

: برای دریافت مشاوره درباره اتمام ساخت فصل اول سریال Twisted Metal فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

نظر خود را درباره «اتمام ساخت فصل اول سریال Twisted Metal» در کادر زیر بنویسید :

5 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید