مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  69270 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
ابر رایانه DGX GH200 انویدیا رونمایی شد

ابر رایانه DGX GH200 انویدیا رونمایی شد

مدیر‌عامل انویدیا در رویداد Computex 2023، اعلام کرد که سوپرچیپ Grace Hopper در دست تولید قرار دارد و این پلتفرم میزبان موفقیت در زمینه تولید ابر رایانه است.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

مدیر‌عامل انویدیا در رویداد Computex 2023، اعلام کرد که سوپرچیپ Grace Hopper در دست تولید قرار دارد و این پلتفرم میزبان موفقیت در زمینه تولید ابر رایانه است. این چیپست‌ها جدیدترین دستاورد انویدیا برای تولید ابر رایانه DGX GH200 هستند. این ابررایانه معرفی شده، برای زمینه کاری هوش مصنوعی ساخته شده است که ۲۵۶ سوپرچیپ Grace Hoper در کنار هم قرار گرفته‌اند و این ابر رایانه به لطف حافظه اشتراکی ۱۴۴ ترابایتی می‌تواند برای وظایف آموزشی هوش مصنوعی کاربردی باشد.

به گزارش آسمونی، انویدیا اعلام کرد که مشتریانی نظیر: گوگل، متا و مایکروسافت از هم اکنون محصولات سفارشی خود را دریافت خواهند کرد. انویدیا همچنین به MGX اشاره کرد؛ معماری که به شرکت‌های فعال در زمینه هوش مصنوعی کمک می‌کند تا ابررایانه‌های مبتنی بر هوش مصنوعی قوی‌تری تولید کنند. در نهایت، انویدیا از پلتفرم اترنت Spectrum_X نیز رونمایی کرد که به شکل انحصاری برای سرور و شاخه‌های ابررایانه‌ای هوش مصنوعی طراحی و بهینه سازی شده است.

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره ابر رایانه DGX GH200 انویدیا رونمایی شد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «ابر رایانه DGX GH200 انویدیا رونمایی شد» در کادر زیر بنویسید :
3 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید