کد مطلب:  62118 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
افزایش تعداد نمایندگان مبتلا به کرونا در مجلس

افزایش تعداد نمایندگان مبتلا به کرونا در مجلس

بر اساس اعلام یکی از اعضای هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی ساعات جلسات علنی به دلیل احتمال شیوع بیشتر کرونا در صحن علنی مجلس کوتاه تر شده است.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از ایسنا، مجتبی یوسفی، عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به افزایش تعداد مبتلایان به کرونا در ساختمان مجلس گفت:  45 نماینده به کرونا مبتلا شده اند که این آمار به جز کارمندان مرتبط با صحن است.

وی در ادامه عنوان کرد: از طرفی دیگر منتظر جواب تست‌های روز گذشته نمایندگان هستیم که امروز اعلام می‌شود. طبق پروتکل‌ها ما باید جلسات مجلس شورای اسلامی را تعطیل می‌کردیم اما به دلیل لزوم تصمیم‌گیری در موضوعات مختلف محدودیت‌هایی ایجاد کردیم بدین شکل که جلسات سه شنبه و چهارشنبه هفته جاری مجلس از 8 صبح تا 10یا 10:30 برگزار می‌شود.

یوسفی همچنین خاطرنشان کرد: هنوز شرایط برای سه بخش کردن جلسات مجلس شورای اسلامی فراهم نیست، به همین دلیل در دو روز آینده ساعات جلسات کاهش پیدا کرد و هفته آینده جلسات مجلس در سه نقطه تشکیل می‌شود.

همچنین بر اساس اعلام سیدنظام‌الدین موسوی سخنگوی هیات رییسه مجلس، با توجه به افزایش شیوع کرونا و آغاز موج‌ جدید و ابتلای تعدادی از نمایندگان به این بیماری، به جهت رعایت شیوه‌نامه های بهداشتی، صحن علنی مجلس در روزهای سه شنبه و چهارشنبه 12و 13 بهمن 1400 تا ساعت 10:30 برگزار می‌شود و تعداد همراهان وزرایی که به مجلس دعوت شده اند نیز محدود شده است.

وی در پایان تاکید کرد: جلسات کمیسون ها لغو و صرفا جلسات کمیسیون تلفیق به علت کمی تعداد نمایندگان برگزار می‌شود.

 

نظر خود را درباره «افزایش تعداد نمایندگان مبتلا به کرونا در مجلس» در کادر زیر بنویسید :
5 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید