کد مطلب:  62038  درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
قائدی به کرونا مبتلا شد

قائدی به کرونا مبتلا شد

بر اساس نتایج تست های کرونا منتشر شده از اعضای تیم ملی کشورمان، مهدی قائدی با نتیجه مثبت تستش مواجه شد و دیدار با تیم ملی عراق را از دست داد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از ایسنا، بر اساس آخرین آزمایش کرونای انجام شده از دو تیم ملی ایران و عراق پیش از تقابل حساس آن ها در ورزشگاه آزادی، مشخص شد که مهدی قائدی بازیکن جوان تیم ملی کشورمان به کرونا مبتلا شده است و بر همین اساس نمی تواند تیم ملی را در دیدار های آتی همراهی کند.

مهدی قائدی در حال حاضر در باشگاه الشباب الاهلی بازی می کند و هم تیمی احمد نور اللهی می باشد که چند روز پیش تست کرونای آن مثبت در آمد و جزو اولین بازکینانی بود که تقابل با عراق را از دست می داد و دراگان اسکوچیچ کمال کامیابی نیا را جایگزین وی کرد تا با ترکیبی کاملا آماده به مصاف تیم ملی عراق برود.

در پایان لازم به ذکر است که دو تیم ایران و عراق در چارچوب انتخابی جام جهانی 2022 قطر ساعت 18 امروز در ورزشگاه آزادی و با حضور 10000 نفر تماشاگر به مصاف با یکدیگر خواهند رفت.

 

: برای دریافت مشاوره درباره قائدی به کرونا مبتلا شد فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

دانش آموخته مهندسی معدن و دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار
علاقمند به مباحث مدیریتی و سازمانی، سینما، هنر های انتزاعی و بازی های رایانه ای
آخرین نوشته های بنده در باب اخبار و رویدادهای ایران و جهان را می توانید در بخش های تازه های آسمونی و کیوسک مشاهده نمایید.

نظر خود را درباره «قائدی به کرونا مبتلا شد» در کادر زیر بنویسید :

4 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید