کد مطلب:  62233  درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
ابتلای 50 نماینده مجلس به ویروس کرونا

ابتلای 50 نماینده مجلس به ویروس کرونا

بنابر اعلام یکی از اعضای هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی خبر از ابتلای 50 نماینده مجلس به ویروس کرونا خبر داد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از ایسنا، سید محسن دهنوی، عضو هیئت مدیره مجلس شورای اسلامی در هنگام آغاز جلسه علنی امروز یکشنبه 17 بهمن 1400 از ابتلای بیش از 50 نماینده مجلس خبر داد و خاطر نشان کرد:  از آنجا که 50 نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی به بیماری کرونا مبتلا شده اند، برای آنان آرزوی بهبودی و سلامتی کامل داریم.

در نتیجه شیوع مجدد کرونا و قرارگیری کشور در موج ششم جلسات علنی روز های سه شنبه و چهارشنبه هفته گذشته مجلس شورای اسلامی با تصمیم ستادملی مقابله با کرونا برگزار نشد.

جلسات علنی هفته جاری مجلس شورای اسلامی نیز با کاهش زمان جلسه، از ساعت 7:45 تا 10:30 به منظور رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار می شود.

جلسه علنی امروز یکشنبه 17 بهمن 1400 مجلس به شکلی کاملا متفاوت تشکیل شد و نمایندگان مجلس شورای اسلامی در دو بخش پایین یعنی در جایگاه همیشگی نمایندگان و در بخش بالایی یعنی جایگاه تماشاگران حضور پیدا کردند و جلسه با رعایت فاصله گذاری اجتماعی و تمامی پروتکل های بهداشتی برگزار شد.

نمایندگانی که شماره صندلی آن‌ها فرد می باشد در قسمت پایین مجلس و به صورت یکی در میان نشسته و نمایندگانی که شماره صندلی آن ها زوج است نیز در جایگاه تماشاگران حضور داشتند.

در پایان محمدباقر قالیباف رییس مجلس نیز در نطق ابتدای آغاز کار مجلس بیان کرد: همکارانی که به دلیل رعایت پروتکل های بهداشتی مقابله با کرونا در جایگاه بالا (تماشاگران) حضور دارند، برای رای گیری از تبلت هایشان استفاده کنند و از گردهمایی اکیدا خودداری کنند.

: برای دریافت مشاوره درباره ابتلای 50 نماینده مجلس به ویروس کرونا فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

دانش آموخته مهندسی معدن و دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار
علاقمند به مباحث مدیریتی و سازمانی، سینما، هنر های انتزاعی و بازی های رایانه ای
آخرین نوشته های بنده در باب اخبار و رویدادهای ایران و جهان را می توانید در بخش های تازه های آسمونی و کیوسک مشاهده نمایید.

نظر خود را درباره «ابتلای 50 نماینده مجلس به ویروس کرونا» در کادر زیر بنویسید :

5 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید