کد مطلب:  63310  درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
لوییز فن خال از ابتلایش به سرطان خبر داد

لوییز فن خال از ابتلایش به سرطان خبر داد

سرمربی تیم ملی هلند در یک مصاحبه تلویزیونی و به صورت زنده از ابتلای خود به سرطان پروستات خبر داد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از اسپورت، لویز فن خال سرمربی با سابقه هلندی تیم ملی فوتبال هلند که با نسل جدیدی از بازیکنان جوان این کشور موفق به حضور در جام جهانی شده است در یک برنامه تلویزیونی از ابتلای خود به سرطان پروستات خبر داد.

او در این خصوص می گوید: یک شب احساس درد داشتم و به همین خاطر مجبور شدم اردوی تیم را ترک کنم. بازیکنان نمی دانستند که من چه مشکلی دارم چون وضعیتم عادی بود. مشخص شد که سرطان پروستات دارم.

وی در مورد وضعیت بیماری خود چنین توضیح داد: معمولا فردی که به پروستات مبتلاست به خاطر این بیماری نمی‌میرد اما ممکن است بیماری‌های پنهان دیگری در نتیجه این سرطان، کشنده باشند. با این حال من بسیار سرسخت هستم و به مبارزه ادامه خواهم داد.

در این میان باشگاه های مختلف ورزشی نسبت به این خبر واکنش های زیادی نشان دادند. یکی از این باشگاه ها منچستر یونایتد بود که در بیانیه ای با حمایت از لویز فن خال اعلام کرد: 

تمام اعضای باشگاه منچستر یونایتد به طورکامل حامی لوئیز فن خال سرمربی سابق تیممان در مسیر جنگیدن با سرطان هستند. برایت جرات و قدرت آرزو می کنیم لوئیز.

 

: برای دریافت مشاوره درباره لوییز فن خال از ابتلایش به سرطان خبر داد فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

دانش آموخته مهندسی معدن و دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار
علاقمند به مباحث مدیریتی و سازمانی، سینما، هنر های انتزاعی و بازی های رایانه ای
آخرین نوشته های بنده در باب اخبار و رویدادهای ایران و جهان را می توانید در بخش های تازه های آسمونی و کیوسک مشاهده نمایید.

نظر خود را درباره «لوییز فن خال از ابتلایش به سرطان خبر داد» در کادر زیر بنویسید :

2 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید