مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  63388 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
آپدیت جدید ویندوز 11 با امکانات جدید عرضه شد

آپدیت جدید ویندوز 11 با امکانات جدید عرضه شد

مایکروسافت در رویداد روز گذشته خود آپدیت‌های جدیدی برای ویندوز 11 عرضه کرد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، مایکروسافت در رویداد روز گذشته خود آپدیت‌های جدیدی برای ویندوز 11 عرضه کرد. این آپدیت‌ها شامل قابلیت‌های متنوعی مانند فوکوس تایمر (Focus Timer)، مزاحم نشو (Do Not Disturb)، زیرنویس‌های زنده (Live Captions) و Touch Snap Layouts می‌شوند.مایکروسافت اکثر این قابلیت‌ها را در نسخه بتا ویندوز 11 تست کرده است و ما حالا شاهد عرضه عمومی آن‌ها برای همه کاربران هستیم.

دو قابلیت Focus و Do Not Disturb به کاربران کمک خواهند کرد تا کارهای خوب را به‌خوبی مدیریت و تنظیم کنند. قابلیت Focus از زمان ویندوز 10 در حال توسعه بود و باعث کاهش مزاحمت‌های بصری در صفحه دسکتاپ می‌شود. این قابلیت در ابزار Viva Insights نیز استفاده شده که به شما کمک می‌کند تا زمان خود را در طول هفته برنامه‌ریزی کنید. Focus امکانات زیادی دارد که از آن جمله می‌توان به ساعت‌شمار اشاره کرد که اجازه خواهد داد شما بدون هیچ مزاحتمی زمان را بدانید.

قابلیت Do Not Disturb به شما کمک می‌کند که تجربه Focus خود ردیابی و شخصی‌سازی کنید. در واقع شما با این قابلیت کنترل بیشتری روی فعالیت‌های خود خواهید داشت.

قابلیت بعدی ویندوز 11 که یک قابلیت بسیار مفید برای افراد لال و زبان‌آموزان است، Live Captions با همان زیرنویس‌های زنده است. شما این قابلیت را می‌توانید با سایر اپلیکیشن‌ها جفت کنید و نکته مهم‌تر اینکه شما امکان استفاده از آن را در وب‌سایت‌های استریم ویدیو را نیز خواهید داشت.

قابلیت Snap Layouts یک قابلیت مالتی‌تسکینگ جدیداستکه برای اولین بار در ویندوز 11 ارائه شده است و به شما اجازه خواهد داد تا چهار پروژه مختلف را به‌طور همزمان انجام دهید. شما همچنین در دستگاه‌های لمسی خواهید توانست ویندوزهای مرتبط را به هم‌دیگر اسنپ کنید. به این ترتیب، تجربه ناوبری شما بدون نیاز به ماوس و کیبورد بهبود خواهد یافت.

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره آپدیت جدید ویندوز 11 با امکانات جدید عرضه شد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «آپدیت جدید ویندوز 11 با امکانات جدید عرضه شد» در کادر زیر بنویسید :
2 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید