مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  59754 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
آموزش جدید الورود های دانشگاه تهران مجازی خواهد بود

آموزش جدید الورود های دانشگاه تهران مجازی خواهد بود

رئیس دانشگاه تهران گفت: کلاس های آموزشی جدیدالورودها مجازی خواهد بود.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، محمود نیلی رئیس دانشگاه تهران، با اشاره به آخرین وضعیت واکسیناسیون اساتید و کارمندان این دانشگاه گفت: خوشبختانه تمامی اعضای هیات علمی و کارمندان دانشگاه تاکنون دوز اول واکسن خود را دریافت کرده‌اند و به تازگی برای تزریق دوز دوم اعلام کردیم برای تعیین وقت اقدام و به سامانه http://u-test.ir/app مراجعه کنند.

رئیس دانشگاه تهران با اعلام اینکه دوز اول واکسن دانشجویان خوابگاهی نیز تزریق شده است، خاطرنشان کرد: برای تزریق دوز دوم واکسن دانشجویان نیز اطلاع رسانی خواهد شد.

نیلی همچنین درباره واکسیناسیون دانشجویان غیرخوابگاهی نیز گفت: دانشجویان ساکن در استان‌های دیگر در شهر خودشان واکسینه خواهند شد و برای دانشجویان ساکن در تهران منتظر تامین واکسن و اعلام وزارت بهداشت هستیم؛ ما علاقه مند هستیم هر چه سریع‌تر دانشجویان مخصوصا دانشجویان تحصیلات تکمیلی را که نیاز به حضور در دانشگاه دارند واکسینه کنیم.

وی با بیان این مطلب که با توجه به شرایط کرونایی موجود در کشور آموزش در مهر 1400مانند ترم گذشته مجازی خواهد بود، ادامه داد: کلاس‌های آموزشی جدیدالورودها نیز مجازی خواهد بود ولی تلاش می‌کنیم برای این دسته از دانشجویان یک مراسم نمادین برای آغاز سال تحصیلی برگزار کنیم.

رئیس دانشگاه تهران با بیان اینکه سوم مهرماه زمان آغاز سال تحصیلی ورودی‌های قدیم در دانشگاه تهران است، تصریح کرد: امسال در مقطع کارشناسی ارشد 4 هزار و 845 نفر ظرفیت پذیرش خواهیم داشت و با توجه به اینکه در بهترین حالت اعلام نتایج قبولی دانشجویان این مقطع در سال جاری از سوی سازمان سنجش هفته اول آبان‌ماه خواهد بود، بنابراین پذیرش ورودی‌های جدید در آبان‌ماه خواهد بود و در واقع دو تقویم آموزشی خواهیم داشت.

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره آموزش جدید الورود های دانشگاه تهران مجازی خواهد بود فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «آموزش جدید الورود های دانشگاه تهران مجازی خواهد بود» در کادر زیر بنویسید :
5 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید