کد مطلب: 62707 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
آموزش تمامی دانشجویان علوم پزشکی حضوری شد

آموزش تمامی دانشجویان علوم پزشکی حضوری شد

معاون آموزشی وزارت بهداشت با ابلاغ دستورالعملی به دانشگاه های علوم پزشکی آموزش تمامی دانشجویان علوم پزشکی را حضوری اعلام کرد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از ایسنا، بر اساس اعلام معاون آموزشی وزارت بهداشت و با ابلاغ دستور العملی به دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور، آموزش تمامی دانشجویان علوم پزشکی باید به صورت حضوری صورت پذیرد.

بر همین اساس  و در متن دستورالعمل دکتر ابوالفضل باقری فرد خطاب به معاونین آموزشی دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی کشور چنین آمده است: 

با توجه به شرایط یک ماه گذشته کشور و مجازی شدن آموزش برخی دروس و واحدها به صورت موقت، مجددا تاکید می‌شود با توجه به مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا همه کلاس ها در تمامی مقاطع تحصیلی دانشجویان حضوری برگزار شود.

در پایان لازم به ذکر است که بر اساس این دستورالعمل، هر گونه آزمون غیرحضوری و مجازی برای دانشجویان داخلی یا بین المللی از درجه اعتبار ساقط شده است و مسئولیت اجرای این دستورالعمل بر عهده معاونین آموزشی دانشگاه ها یا دانشکده های علوم پزشکی گذاشته شده است.

 

: برای دریافت مشاوره درباره آموزش تمامی دانشجویان علوم پزشکی حضوری شد فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

دانش آموخته مهندسی معدن و دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار
علاقمند به مباحث مدیریتی و سازمانی، سینما، هنر های انتزاعی و بازی های رایانه ای
آخرین نوشته های بنده در باب اخبار و رویدادهای ایران و جهان را می توانید در بخش های تازه های آسمونی و کیوسک مشاهده نمایید.

نظر خود را درباره «آموزش تمامی دانشجویان علوم پزشکی حضوری شد» در کادر زیر بنویسید :

6 - 4 = ?