کد مطلب:  67945 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
آخرین آمار زلزله آذربایجان غربی؛ مصدوم شدن ۱۱۰ نفر

آخرین آمار زلزله آذربایجان غربی؛ مصدوم شدن ۱۱۰ نفر

رئیس جمعیت هلال‌احمر با اشاره به مصدوم شدن ۱۱۰ نفر در زلزله آذربایجان غربی، گفت: شرایط اسکان اضطراری برای افراد متاثر از زلزله، در حال آماده‌سازی است.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

رئیس جمعیت هلال‌احمر با اشاره به مصدوم شدن ۱۱۰ نفر در زلزله آذربایجان غربی، گفت: شرایط اسکان اضطراری برای افراد متاثر از زلزله، در حال آماده‌سازی است. پیرحسین کولیوند در حاشیه جلسه ستاد خدمات نوروزی این جمعیت طی گفت و گویی اظهار داشت: بعد از وقوع زلزله صبح امروز در شهرستان خوی و سلماس، تیم‌های جست‌وجو جمعیت هلال‌احمر، ارزیابی ۳۲ روستا و ۶ شهر را انجام دادند که در حال حاضر کار تیم ارزیابی، پایان گرفته است.

وی ادامه داد: در ارزیابی‌های انجام شده، ۶ باب منازل تخریب شده در روستاها و دو باب منزل در محیط شهری ارزیابی شد و بقیه آسیب‌ها در حد ترک خوردگی منازل بوده است.

رئیس جمعیت هلال‌احمر افزود: ۱۱۰ نفر به دلیل ترس و فرار از محل دچار حادثه شدند که ۱۷ نفر از آنان به محیط درمانی منتقل شدند.

کولیوند با اشاره به آمادگی هلال‌احمر از حضور و خدمات‌رسانی به افراد متاثر از زلزله، عنوان کرد: توزیع اقلام زیستی مانند بسته‌های امدادی و وسایل گرمایشی در بین افراد متاثر از زلزله انجام شده است.

به گفته این مقام مسئول، طبق آئین نامه و نظر مدیریت بحران و مسکن و شهرسازی، اسکان اضطراری افراد متاثر از زلزله در حال انجام است.

: برای دریافت مشاوره درباره آخرین آمار زلزله آذربایجان غربی؛ مصدوم شدن ۱۱۰ نفر فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «آخرین آمار زلزله آذربایجان غربی؛ مصدوم شدن ۱۱۰ نفر» در کادر زیر بنویسید :
3 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید