کد مطلب:  62527 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
آغاز پیش ثبت نام سفر عتبات در تعطیلات نوروز 1401

آغاز پیش ثبت نام سفر عتبات در تعطیلات نوروز 1401

بر اساس اعلام رئیس سازمان حج و زیارت پیش ثبت نام سفر های عتبات نوروزی از امروز 30 بهمن 1400 آغاز و تا 6 اسفند ادامه دارد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از عصر ایران، علیرضا رشیدیان، رئیس سازمان حج و زیارت در نشست شورای برنامه ریزی و هماهنگی بعثه مقام معظم رهبری و سازمان حج و زیارت با اشاره به از سرگیری اعزام نوروزی زائران به عتبات عالیات از سال آینده خبرداد و همچنین به زمان آغاز پیش ثبت نام از 30 بهمن ماه تا 6 اسفند ماه سال جاری اشاره کرد.

رشیدیان در ادامه افزود: با توجه به ظرفیت های پیش بینی شده روزهای 11 و 12 اسفند ماه ثبت نام قطعی انجام و از 25 اسفندماه نیز اعزام های نوروزی به عتبات عالیات آغاز می شود و تا هشتم فرودین 1401 ادامه خواهد یافت.

رئیس سازمان حج و زیارت تصریح کرد: در قراردادهای جدید اقامت 3 شب به حدود 7 میلیون و 900 هزار تومان و اقامت 4  شب 8 میلیون 300 هزار تومان رسیده که به ترتیب برای بسته های 3 شب اقامت 998 هزار تومان و برای 4 شب بیش از 1 میلیون تومان کاهش نرخ خواهیم داشت که این برنامه ریزی و اقدام با حفظ کیفیت و ارائه خدمات مطلوب و در خور شان و منزلت زائران انجام می شود.

وی در ادامه عنوان کرد: با توجه به قراردادهایی که با دولت‌های عراق و سوریه و دست اندرکاران ذیربط برای اعزام زائران منعقد شده است، کشور متبوع وظیفه تامین امنیت وحفظ عزت و کرامت زائران را برعهده دارد و در بحث سلامت نیز با هماهنگی وزارت بهداشت و هلال احمر پروتکل‌های مربوط به زیارت و اعزام زائران تهیه شده و در اختیار کشورهای مقصد قرار داده‌ایم.

در پایان رشیدیان در خصوص شرایط کارت واکسیناسیون کرونا گفت: تمامی زائران موظفند کارت واکسیناسیون خود را از سامانه وزارت بهداشت دریافت و ارائه کنند ضمن آنکه داشتن تست منفی کرونا چه در زمان عزیمت و چه در زمان بازگشت الزامی است.

: برای دریافت مشاوره درباره آغاز پیش ثبت نام سفر عتبات در تعطیلات نوروز 1401 فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «آغاز پیش ثبت نام سفر عتبات در تعطیلات نوروز 1401» در کادر زیر بنویسید :
3 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید