کد مطلب:  63900 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
آغاز فرآیند مقابله با لوازم خانگی قاچاق از آخر اردیبهشت

آغاز فرآیند مقابله با لوازم خانگی قاچاق از آخر اردیبهشت

معاون صنایع عمومی وزارت صنعت، معدن و تجارت از آغاز فرآیند مقابله با لوازم خانگی قاچاق در کشور از پایان اردیبهشت امسال خبر داد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از ایسنا، محمد مهدی برادران، معاون صنایع عمومی وزارت صمت، با اشاره به ابلاغیه رئیس‌جمهور مبنی بر تشدید مقابله با کالای قاچاق و تقلبی، اظهار کرد: بر این اساس ماهانه اقدامات تکمیلی برای ارتقاء سطح شفافیت بازار و کیفیت برای رسیدن به اهداف طرح یعنی کالای مطمئن، داخلی و استاندارد و همچنین واردات قانونی انجام می‌شود.

این مقام مسئول در وزارت صنعت، معدن و تجارت با اشاره به اجرای طرح مقابله با کالای قاچاق و تقلبی در بخش لوازم یدکی در فروردین گذشته گفت: از پایان اردیبهشت 1401 این طرح در بخش لوازم خانگی اجرا خواهد شد و بعد به ترتیب در حوزه محصولات دخانی، آرایشی و بهداشتی و پوشاک اجرا خواهد شد.

برادران با تاکید بر اینکه هر ماه یکی از کالا های در دستور کار طرح مقابله با قاچاق و فروسش موارد نقلبی قرار می گیرد تصریح کرد: این طرح با همکاری اصناف، انجمن‌ها و سازمان‌های نظارتی اجرا می‌شود. البته این طرح نافی سایر طرح‌های مقابله با قاچاق نیست بلکه برای بررسی بیشتر به ویژه در حوزه تکمیل سامانه‌ها انجام می‌شود.

نظر خود را درباره «آغاز فرآیند مقابله با لوازم خانگی قاچاق از آخر اردیبهشت» در کادر زیر بنویسید :
5 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید