کد مطلب: 60917 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
آغاز عرضه برخی از اقلام اساسی به صورت اینترنتی در تهران

آغاز عرضه برخی از اقلام اساسی به صورت اینترنتی در تهران

مدیر عامل سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران از آغاز عرضه برخی از کالاهای اساسی مانند مرغ منجمد، تخم مرغ، شکر، روغن و برنج از طریق سامانه بازرگام خبر داد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، اسماعیل قادری فر، مدیر عامل سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران خبر از عرضه برخی از کالاهای اساسی از جمله مرغ منجمد، تخم مرغ، شکر، روغن و برنج از طریق سامانه بازرگام داد و بیان کرد: همچنین از امروز در شهرهای مشهد، شیراز و یزد، مرغ منجمد و تخم مرغ به شکل اینترنتی و از طریق همان سامانه بازرگام عرضه می‌شود.

وی همچنین در توضیح عملکرد این سامانه گفت: کالاهای اساسی که در این سامانه عرضه می‌شود در کمتر از 24 ساعت با قیمت مصوب در اختیار شهروندان قرار می‌گیرد و خرید از این سامانه هزینه‌ای بیش از نرخ مصوب برای شهروندان در بر ندارد.

قادری فر هدف از ایجاد این سامانه را حذف واسطه‌ها و عرضه مستقیم محصولات و کالاهای اساسی به مردم دانست و آن را چنین توصیف می کند: در واقع محدودیتی برای عرضه در این سامانه وجود ندارد، اما برای جلوگیری از احتکار و دلالی برای هر شخص، محصولات را به میزان مصرف سرانه سالانه در نظر گرفتیم و تمهیدات لازم برای جلوگیری از شکل‌گیری دلالی‌های جدید و احتکار از طریق این سامانه در نظر گرفته شده است.

مدیر عامل سازمان تعاونی روستایی در پایان خاطر نشان کرد: از هفته آینده عرضه برخی اقلام لبنی نیز از طریق درگاه‌های اینترنتی میسر خواهد شد و ما در تلاش هستیم در همه مناطق کشور عرضه محصولات اساسی که با چالش مواجه است از طریق عرضه اینترنتی مشکلات را برطرف کنیم.

 

در صورت نیاز به مشاوره یا تبلیغات درباره موضوع فوق از طریق تلفن ثابت با شماره  02170705154 تماس بگیرید

معرفی نویسنده:

دانش آموخته مهندسی معدن و دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار
علاقمند به مباحث مدیریتی و سازمانی، سینما، هنر های انتزاعی و بازی های رایانه ای
آخرین نوشته های بنده در باب اخبار و رویدادهای ایران و جهان را می توانید در بخش های تازه های آسمونی و کیوسک مشاهده نمایید.

ثبت نظر درباره «آغاز عرضه برخی از اقلام اساسی به صورت اینترنتی در تهران»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

2 + 9 = ?