کد مطلب: 60288 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
آخرین اخبار درباره ویزای ایران

آخرین اخبار درباره ویزای ایران

صدور ویزای گردشگری از اول آبان ماه از سر گرفته می شود و تردد مسافران در چارچوب دستورالعمل وزارت امور خارجه بلامانع است
زمان مطالعه: 1 دقیقه
به گزارش آسمونی و به نقل از ایسنا، وزیر میراث فرهنگی و گردشگری در توییتر اینگونه نوشته است: "از سرگیری صدور ویزای گردشگری، آخرین مراحل مربوط به چگونگی اقدام را در کمیته تخصصی می‌گذراند. آمارها حاکی از رضایت بالای ۹۵% گردشگران خارجی از سفر به ایران است. زیر میز ایران‌ هراسی خواهیم زد. "
 
از فروردین سال 1399 صدور ویزای گردشگری ایران طبق دستور ستاد ملی کرونا متوقف شد و طی چند روز اخیر صدور این ویزا از سر گرفته شد. با موافقت رئیس جمهور، صدور روادید گردشگری از سوی وزارت خارجه از اول آبان ماه مانعی ندارد.

در تبصره چهار این مصوبه آمده است: صدور روادید گردشگری برای مترددین از مرزهای بین‌المللی در چارچوب دستورالعمل تردد مسافران از سوی وزارت امور خارجه بلامانع است. هم چنین ورود و خروج مستقیم و غیرمستقیم (گروهی ـ انفرادی) اتباع ایرانی و خارجی از/به مرزهای زمینی همانند مرزهای هوایی با ارائه کارت واکسن، آزمایش PCR منفی و رعایت پروتکل‌ها و دستورالعمل مورد تایید وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از اول آبان‌ماه سال جاری بلامانع است.

در صورت نیاز به مشاوره یا تبلیغات درباره موضوع فوق از طریق تلفن ثابت با شماره  02170705154 تماس بگیرید

معرفی نویسنده:

کارشناس ارشد زبان و ادبیات انگلیسی هستم. اگه به دنیای هنر و ادبیات و آموزش زبان علاقه دارید، با من همراه باشید. تو آسمونی قراره چیزای زیادی یاد بگیریم.

ثبت نظر درباره «آخرین اخبار درباره ویزای ایران»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

3 + 6 = ?