کد مطلب:  61607 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
آغاز ساخت اولین سریال با موضوع سردار سلیمانی

آغاز ساخت اولین سریال با موضوع سردار سلیمانی

اولین سریال تلویزیونی با محوریت اهمیت و تاثیر حاج قاسم سلیمانی در منطقه به کارگردانی حامد عنقا فرآیند تولید خود را آغاز کرد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از سامانه مکتب حاج قاسم، با فرا رسیدن دومین سالگرد شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی،  سریال ترور به عنوان اولین سریال در خصوص اهمیت حاج قاسم در خصوص تامین امنیت منطقه به تهیه کنندگی حامد عنقا و کارگردانی حمید زرگرنژاد کلید می‌خورد.

این سریال به کارگردانی حمید زرگرنژاد کارگردان فیلم تحسین شده ماهورا به همت موسسه فرهنگی هنری اندیشه شهید آوینی ساخته می‌شود.

در توضیحات تکمیلی پروژه آمده است:

 

بنا به فرموده رهبر انقلاب اسلامی حاج قاسم صد بار در معرض شهادت قرار گرفته بود؛ این بار اوّل نبود، ولی در راه خدا و انجام وظیفه و جهاد فی‌سبیل‌الله از هیچ چیز پروا نداشت؛ نه از دشمن پروا داشت، نه از حرف این و آن پروا داشت، نه از تحمّل زحمت پروا داشت.

 

بر اساس اطلاعات منتشر شده در خصوص سریال تلویزیونی «ترور»، ایم محموعه با محور قرار دادن همین توصیف رهبر معظم انقلاب، همزمان با دومین سالگرد شهادت سردار سلیمانی در خصوص جایگاه منطقه‌ای و بین‌المللی ایشان و تلاش چند باره دشمنان برای به شهادت رساندنشان از جمله ترور کرمان، با حضور عوامل و بازیگران مطرح ایرانی و بین‌المللی در ایران و چند کشور منطقه جلوی دوربین می‌رود.

در پایان لازم به ذکر است که به زودی جزئیات بیشتری درباره داستان و عوامل سازنده توسط روابط عمومی این سریال در شبکه های مختلف مجازی و تلویزیون منتشر خواهد شد.

نظر خود را درباره «آغاز ساخت اولین سریال با موضوع سردار سلیمانی» در کادر زیر بنویسید :
2 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید