آغاز جشنواره فیلم توکیو | آسمونی
کد مطلب: 60512 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
جشنواره بین المللی فیلم توکیو آغاز شد

جشنواره بین المللی فیلم توکیو آغاز شد

جشنواره فیلم توکیو جدیدترین دوره خود را به صورت حضوری آغاز کرد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از ایسنا، شب گذشته سی و چهارمین جشنواره بین ‌المللی فیلم توکیو در ژاپن آغاز به کار کرد. «ایزابل هوپر» بازیگر مطرح فرانسوی، ریاست هیات داوران بخش اصلی این جشنواره را بر عهده دارد.

در حال حاضر، آمار ویروس کرونا در ژاپن به کمترین حد خود رسیده است و این نخستین بار است که ژاپن پس از شیوع ویروس کرونا برای نمایش فیلم ‌های خارجی فرش قرمز پهن می‌کند.

 مدیر جشنواره فیلم توکیو در مراسم افتتاحیه اعلام کرد: امسال نیز جشنواره را در دوران همه‌گیری کرونا آغاز کردیم و نگرانی‌هایی درباره قابلیت برگزاری جشنواره وجود داشت اما آمار مبتلایان کاهش یافت و این امکان را فراهم کرد تا میزبان این جمعیت بزرگ از میهمانان در جشنواره باشیم.

هوپر ادامه داد: «برگزاری یک جشنواره خوب همیشه یک چالش است، اما برگزاری آن در این روزهای سخت واقعا یک پیروزی است. ما همه برای تماشای فیلم در کنار یکدیگر اینجا هستیم و این همان چیزی است که کمبود آن را حس می‌کردیم. ما به سینما و سینما به ما نیاز دارد».

جشنواره فیلم توکیو از ۸ تا ۱۷ آبان در کشور ژاپن برگزار می شود و 100 فیلم در این جشنواره نمایش داده می شوند.

فیلم «وقت چیغ انار» به نویسندگی و کارگردانی گراناز موسوی و  «جهان، نیمکره شمالی» ساخته حسین تهرانی در جشنواره‌ فیلم توکیو حضور دارند.

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره جشنواره بین المللی فیلم توکیو آغاز شد فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

کارشناس ارشد زبان و ادبیات انگلیسی هستم. اگه به دنیای هنر و ادبیات و آموزش زبان علاقه دارید، با من همراه باشید. تو آسمونی قراره چیزای زیادی یاد بگیریم.

ثبت نظر درباره «جشنواره بین المللی فیلم توکیو آغاز شد»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

4 * 8 = ?