کد مطلب:  63025 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
آغاز جشنواره تخم مرغ رنگی در کرج

آغاز جشنواره تخم مرغ رنگی در کرج

سرپرست سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج از برپایی جشنواره تخم مرغ های رنگی در 5 نقطه از شهر کرج خبر داد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از برنا، حمیدرضا عبداله پور، سرپرست سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج از برپایی جشنواره تخم مرغ های رنگی در 5 نقطه مختلف این شهر خبر داد و گفت: کارگاه رنگ‌آمیزی تخم‌مرغ نوروزی با حضور هنرمندان در پیاده روی مقابل مجتمع تجاری مهستان – باغ فاتح – میانجاده میدان آزادگان و کرج برپا شده تا به ایجاد فضای با نشاط بهاری در شهر کمک کند.

وی در ادامه در مورد آغاز فرآیند بهسازی و رنگ آمیزی جعبه های حاوی گل بر بروی پل های این شهر گفت: ایجاد فضایی زیبا و با نشاط در مکان های عمومی شهر و به ویژه در مسیرهای تردد شهروندان یکی از برنامه های سازمان در قالب طرح های استقبال از بهار است.

عبدالله پور در مورد تخم مرغ های رنگ آمیزی شده در سطح شهر گفت:  تخم مرغ های رنگی توسط هنرمندان تصویر ساز، طراحی و رنگ آمیزی می‌شود و آثار تکمیل شده در مناطق دهگانه کرج جانمایی می‌شود تا در ایام نوروز جلوه‌ای زیبا به شهر کرج ببخشند.

در پایان سرپرست سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهر کرج دربره تغییر چهره شهر در آستانه سال نو گفت: معاونت زیباسازی و اداره هنرهای شهری و طراحی و مبلمان در نظر دارد در ایام تغییر و تحول طبیعت، چهره شهر را به سمت زیبایی، نشاط و پویایی سوق داده و شهروندان در روزهای آینده شاهد اضافه شدن اِلمان‌های نوروزی در سطح شهر خواهند بود.

: برای دریافت مشاوره درباره آغاز جشنواره تخم مرغ رنگی در کرج فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «آغاز جشنواره تخم مرغ رنگی در کرج» در کادر زیر بنویسید :
3 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید