کد مطلب:  60206 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
آغاز ثبت نام پذیرفته شدگان آزمون سراسری 1400

آغاز ثبت نام پذیرفته شدگان آزمون سراسری 1400

ثبت نام پذیرفته‌شدگان نهایی رشته‌های مختلف تحصیلی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی آزمون سراسری از امروز آغاز شد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه
به گزارش آسمونی و به نقل از ایسنا، ثبت نام پذیرفته‌شدگان در رشته‌ های تحصیلی دانشگاه‌ ها و موسسات آموزش عالی آزمون سراسری سال 1400 آغاز شد. افراد می توانند از امروز برای ثبت نام در دانشگاه محل قبولی خود اقدام کنند.
 
متقاضیان دوره‌ های روزانه،‌ نوبت‌ دوم ‌(شبانه)، پیام‌ نور، دانشگاه فرهنگیان، دانشگاه های غیر انتفاعی، پردیس دانشگاه ها، رشته‌های مجازی، تمامی رشته های پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی و دامپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی در سال تحصیلی 1401-1400 می‌توانند از امروز نسبت به ثبت نام در دانشگاه قبولی خود اقدام کنند. اگر دانشجویان به موقع نسبت به ثبت‌ نام اقدام نکنند ممکن است با مشکلاتی مواجه شوند.


پذیرفته شدگان در دانشگاه‌ هایی که برنامه‌ زمانی مشخصی برای ثبت‌ نام در وبسایت دانشگاه اعلام نکرده اند، باید در یکی از روزهای سه‌ شنبه، چهارشنبه و شنبه (6، 7 و 10 مهر ماه)  به دانشگاه محل قبولی خود مراجعه و نسبت به ثبت نام اقدام کنند.
آن دسته از افرادی که همزمان در یکی از دانشگاه های دولتی و دانشگاه آزاد اسلامی قبول شده باشند اجازه ثبت نام تنها در یکی از رشته‌ها را دارندو مجاز به ثبت‌ نام در هر دو دانشگاه محل قبولی نمی باشند.

: برای دریافت مشاوره درباره آغاز ثبت نام پذیرفته شدگان آزمون سراسری 1400 فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «آغاز ثبت نام پذیرفته شدگان آزمون سراسری 1400» در کادر زیر بنویسید :
2 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید