مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  61429 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
آغاز ثبت نام مجرد های 25 ساله در نهضت ملی مسکن

آغاز ثبت نام مجرد های 25 ساله در نهضت ملی مسکن

معاون وزیر راه و شهرسازی از ایجاد زیرساخت های لازم جهت ثبت نام مجرد های بالای 25 سال در طرح نهضت ملی مسکن خبر داد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از ایسنا، محمود محمودزاده، معاون وزیر راه و شهرسازی از بخش های جدید از طرح نهضت ملی مسکن و ایجاد امکان ثبت نام جوانان مجرد بالای 25 سال در این طرح خبر داد.

محمودزاده در این خصوص بیان کرد: پیشنهاد ایجاد امکان ثبت نام در طرح نهضت ملی مسکن برای افراد مجرد بالای 25 سال را به وزیر راه و شهرسازی ارایه کرده‌ایم که در هفته جاری نتیجه مشخص می‌شود.

وی در ادامه افزود: درخصوص امکان ثبت نام افراد مجرد می‌بایست مطالعات و بررسی‌های حقوقی صورت گیرد که این مطالعات انجام شد. از طرفی لازم است کسانی که این واحدها به آنها اختصاص می‌یابد موقع تحویل، متاهل شده باشند.

وی در مورد مهلت ثبت نام در این طرح ملی و عدم تمدید مجدد آن گفت: مهلت ثبت نام تا روز 15 دی ماه تعیین شده و احتمالا تمدید نخواهد شد اما درخصوص مجردها یک فرآیند جدید ثبت نام آغاز می‌شود.

معاون وزیر راه و شهرسازی  با بیان اینکه در طرح اولیه پیشنهاد شده تمامی افراد مجرد بالای 25 سال بتوانند در طرح نهضت ملی مسکن ثبت نام کنند بیان کرد: این افراد باید تا زمان تحویل واحدها متاهل شده باشند. در غیر این صورت بر اساس قیمت روز، مابه‌التفاوت را پرداخت خواهند کرد و واحدها را تحویل می‌گیرند.

در پایان محمود زاده با اشاره به ثبت نام بیش از 2 میلیون و 270 هزار نفر در این طرح ملی خاطر نشان کرد: با توجه به ثبت نام بیش از 2 میلیون و 270 هزار نفر در مرحله اول ثبت نام طرح جهش تولید و تامین مسکن، باید مقطعی را برای جمع بندی شرایط متقاضیان در نظر بگیریم تا بتوانیم واجدین شرایط نهایی را تعیین و به پروژه‌ها معرفی کنیم. این بدان مفهوم نیست که در آینده سامانه باز نخواهد شد بلکه همانند طرح اقدام ملی که چندین مرحله ثبت نام داشتیم در طرح نهضت ملی مسکن نیز اگر تقاضا وجود داشته باشد سعی می‌کنیم با تامین زمین در شهرهایی که تقاضا هست مراحل بعدی ثبت نام را انجام دهیم.

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره آغاز ثبت نام مجرد های 25 ساله در نهضت ملی مسکن فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «آغاز ثبت نام مجرد های 25 ساله در نهضت ملی مسکن» در کادر زیر بنویسید :
3 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید