کد مطلب:  63979 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
آغاز ثبت نام جدید وام ضروری بازنشستگان کشوری

آغاز ثبت نام جدید وام ضروری بازنشستگان کشوری

مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری از آغاز ثبت نام جدید وام ضروری 12 میلیون تومانی بازنشستگان و وظیفه‌بگیران این صندوق از امروز خبر داد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از  اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بازنشستگی کشوری، محمود مرتضایی‌فرد، مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری از آغاز ثبت نام جدید وام ضروری 12 میلیون تومانی بازنشستگان و وظیفه‌بگیران این صندوق از سه شنبه 6 اردیبهشت 1401 خبر داد.

وی در ادامه افزود: ثبت نام اینترنتی وام ضروری 12میلیون تومانی سال 1401 بازنشستگان و وظیفه‌بگیران این صندوق از امروز سه شنبه 6 اردیبهشت ماه آغاز و تا پایان اردیبهشت 1401 ادامه خواهد داشت.

این مقام مسئول در صندوق بازنشستگی کشوری با اشاره به مبلغ این وام و شرایط باز پرداخت آن تاکید کرد: مبلغ  این وام همانند گذشته 12 میلیون تومان با اقساط 36 ماهه و با کارمزد 4 درصد است. تقاضیان می توانند در بازه زمانی اعلام شده به درگاه خدمات الکترونیک صندوق مراجعه و با وارد کردن اطلاعات سه گانه خود شامل دفترکل، کد ملی و شماره حساب نسبت به ثبت درخواست اقدام کنند.

وی همچنین تصریح کرد: ثبت درخواست متقاضیان به معنی پرداخت تسهیلات به همه عزیزان نخواهد بود.

مدیرکل فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری با اشاره به اینکه اعلام نتایج و اسامی افراد واجد شرایط و مشمول از طریق درگاه خدمات الکترونیک صندوق بازنشستگی کشوری انجام می شود، تصریح کرد: اسامی واجدین شرایط براساس نوبت‌بندی انجام شده در همین سایت اعلام می شود و مبلغ تسهیلات به حساب واجدین شرایط واریز خواهد شد.

در پایان لازم به ذکر است که ثبت نام فقط از طریق درگاه خدمات الکترونیکی صندوق بازنشستگی کشوری به نشانی sabasrm.ir انجام خواهد شد.

: برای دریافت مشاوره درباره آغاز ثبت نام جدید وام ضروری بازنشستگان کشوری فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «آغاز ثبت نام جدید وام ضروری بازنشستگان کشوری» در کادر زیر بنویسید :
2 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید