کد مطلب:  63524 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
تمدید ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد علوم پزشکی

تمدید ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد علوم پزشکی

ثبت نام متقاضیان شرکت در آزمون ورودی دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته رشته های علوم پزشکی سال تحصیلی 1401-1402 آغاز شده است.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از ایسنا، بر اساس اعلام سازمان سنجش مهلت مجدد ثبت نام و امکان ویرایش برای داوطلبان شرکت در آزمون کارشناسی ارشد رشته های گروه پزشکی سال 1401-1402 فراهم شده است و متقاضیان از   21 تا 23 فروردین 1401 می توانند نسبت به ثبت نام و یا تصحیح اطلاعات اقدام نمایند.

در  اطلاعیه رسمی منتشر شده از سوی سازمان سنجش اشاره شده است که رشته محل هایی که ظرفیت پذیرش آنها 3 نفر و بیشتر هستند، مشمول 10 درصد سهمیه اضافه بر ظرفیت پذیرش استعداد درخشان با آزمون و بدون آزمون هستند.

لازم به ذکر است که افرادی که قبلاً کد پیگیری پرداخت موفقیت آمیز را دریافت کرده اند اما طی نوبت اول موفق به ثبت نام نشده بودند در زمان تمدید، مطابق بند 3-2  در صفحه 28 دفترچه راهنمای ثبت نام با وارد کردن کد ملی خود می توانند بقیه مراحل ثبت نام خود را انجام دهند.

در بخش دیگری از این اطلاعیه آمده است که در طول مدت زمان ثبت نام، تصحیح و ویرایش اطلاعات ثبت شده (به‌جز کد ملی) امکانپذیر است و پرداخت هزینه آزمون هیچ ربطی به انتخاب نوبت امتحانی (یا همان گروه امتحانی) مندرج در جدول شماره 2 دفترچه راهنمای ثبت نام ندارد. پس از پرداخت هزینه، در طول مدت زمان ثبت نام، ویرایش و تصحیح نوبت امتحانی و یا رشته امتحانی امکانپذیر است.

در پایان لازم به ذکر است که پس از اتمام ثبت نام نهایی و قبل از اتمام مهلت ثبت نام و ویرایش، از فرم ثبت نام پرینت گرفته شده و کلیه اطلاعات بررسی شود تا در صورت لزوم تصحیح و کامل شود. لازم است این فرم پس از اتمام ثبت نهایی، جهت ارائه در مواقع لزوم توسط داوطلب نگهداری شود.

: برای دریافت مشاوره درباره تمدید ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد علوم پزشکی فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «تمدید ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد علوم پزشکی» در کادر زیر بنویسید :
4 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید