کد مطلب:  61986  درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
آغاز تزریق واکسن کرونا گروه سنی 9 الی 12 سال

آغاز تزریق واکسن کرونا گروه سنی 9 الی 12 سال

سرپرست مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت از آغاز واکسیناسیون کرونا برای بازه سنی 9 تا 12 سال از امروز 5 بهمن 1400، خبر داد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از ایسنا، محمد هاشمی، سرپرست مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به آغاز طرح واکسیناسیون اختیاری رده سنی 9 تا 12 سال از امروز گفت: پیرو جلسات فنی و تخصصی، گروه سنی 9 تا 12 سال در سراسر کشور از امروز سه شنبه 5 بهمن 1400، می‌توانند به همراه والدین خود با مراجعه به مراکز واکسیناسیون، نسبت به کووید-19 واکسینه شوند.

هاشمی با تاکید بر اختیاری بودن واکسیناسیون شرط اصلی تزریق به این رده سنی را رضایت والدین عنوان کرد و افزود: طبق پروتکل‌ها، واکسن های مناسب گروه سنی 9 تا 12 سال، سینوفارم و پاستوکووک بوده که در دو نوبت تزریق می شود.

سرپرست مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت در پایان خاطر نشان کرد: با توجه به سرعت شیوع سویه امیکرون، تمامی کارکنان وزارت بهداشت ملزم به تزریق دوز سوم واکسن کووید هستند و این امر باید در دستورکار تمامی واحد های بهداشتی و درمانی قرار بگیرد.

: برای دریافت مشاوره درباره آغاز تزریق واکسن کرونا گروه سنی 9 الی 12 سال فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

دانش آموخته مهندسی معدن و دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار
علاقمند به مباحث مدیریتی و سازمانی، سینما، هنر های انتزاعی و بازی های رایانه ای
آخرین نوشته های بنده در باب اخبار و رویدادهای ایران و جهان را می توانید در بخش های تازه های آسمونی و کیوسک مشاهده نمایید.

نظر خود را درباره «آغاز تزریق واکسن کرونا گروه سنی 9 الی 12 سال» در کادر زیر بنویسید :

2 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید