مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  59720 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
آغاز به کار کاروان ایران در رقابت های پارالمپیک

آغاز به کار کاروان ایران در رقابت های پارالمپیک

کار کاروان ایران از امروز پنجشنبه با تیم ملی بسکتبال با ویلچر آغاز می‌شوند و شاگردان عباس آقاکوچکی به مصاف بزرگان می روند.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، شانزدهمین دوره بازی‌های پارالمپیک به میزبانی توکیو از روز 2 شهریور آغاز شده است و تا 14 شهریور ادامه خواهد داشت.

کاروان ایران از امروز پنجشنبه با تیم ملی بسکتبال با ویلچر کار خود را آغاز می کند. تیم بسکتبال ایران در پارالمپیک توکیو با تیم‌های مدعی و سرسخت استرالیا، آلمان، آمریکا، الجزایر و بریتانیا همگروه است. ایران در سه دوره گذشته حضور خود در بسکتبال پارالمپیک به ترتیب عناوین نهم، هشتم و دهم را به دست آورده است.

ایران که با کسب عنوان سوم در مسابقات قهرمانی آسیا - اقیانوسیه صاحب سهمیه پارالمپیک شده بود، امیدوار است حداقل عنوانی بهتر از سه دوره قبل کسب کند.

عباس آقاکوچکی سرمربی این تیم بیش از دو هفته پیش ضمن اعلام رضایت از شرایط تیمش گفته بود که نیم نگاهی به کسب سکوی پارالمپیک دارد و ایران در این مسابقات زنگ تفریح نخواهد بود.

با این حال در آستانه اعزام بسکتبال با ویلچر از تهران به توکیو، تست کرونای مرتضی عابدی لژیونر ایران و یکی از کلیدی ترین بازیکنان کشورمان مثبت شد تا تیم ایران را با شوک بزرگی مواجه کند.

سرمربی تیم ملی در این مورد گفت: «ما روی این بازیکن در رقابت برابر تیم استرالیا و آمریکا حساب ویژه ای باز کرده بودیم و نقش به‌سزایی در برنامه تاکتیکی تیم داشت، نبود وی شوک بزرگی به تیم وارد خواهد کرد. عابدی یکی از بازیکنان لژیونر و باتجربه خوب تیم ما در کلاس 3 بود که ارنج تیم را بر اساس او برنامه ریزی کرده بودیم، قطعاً با نبود وی شرایط سختی را برابر تیم‌های برتر پارالمپیک خواهیم داشت.»

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره آغاز به کار کاروان ایران در رقابت های پارالمپیک فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «آغاز به کار کاروان ایران در رقابت های پارالمپیک» در کادر زیر بنویسید :
2 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید