کد مطلب:  63127 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
آغاز به کار نمایش های تئاترشهر در سال 1401

آغاز به کار نمایش های تئاترشهر در سال 1401

بر اساس اطلاعات منتشر شده فعالیت مجموعه تئاتر شهر با روز ملی هنر های نمایشی در 7 فروردین 1401 با روی صحنه رفتن دو نمایش آغاز خواهد شد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از ایسنا، بر اساس اعلام روابط عمومی مجموعه تئاتر شهر همزمان با فرا رسیدن روز ملی هنرهای نمایشی دو اثر نمایشی در تالارهای اصلی و سایه تئاتر شهر آغازگر فعالیت های اجرایی این مجموعه در سال 1401 است. 

یکی از این نمایش ها نمایش «دکتر نون زنش را بیشتر از مصدق دوست دارد» نوشته شهرام رحیمیان و به کارگردانی هادی مرزبان با هنر نمایی بهنام تشکر می باشد که از 7 فروردین 1401 و ار ساعت 19:30 به مدت 95 دقیقه و با قیمت بلیت 100 هزار تومان در تالار اصلی مجموعه تئاترشهر آغاز به کار خواهد کرد.

حامد ‌کمیلی، بهنام تشکر، شیوا ‌مکی‌نیان، عارفه ‌معماریان، زهره پرتوی، کامبیز ‌امینی، علی خازنی، محمدرضا بختیاری، سامان ‌تیرانداز ، مرجان ‌آقانوری، آیه قبادیان، غلامرضا پودینه، شاهین علی پور، فائزه زکاوتی، نازنین سمر، زهره رستگار مقدم، ابوالفضل ‌وزیری، سجاد احمدی نیا، علی یارلو، مهراد ابریشم کار، حمیدرضا ژاله، آرش نظری، آرزو ‌صرّاف‌رضائی، گلریز ابراهیم، لیدا حکانی، معصومه آمدگی، لیلا احمدی، محدثه صیفی، کسری ریاحی، کیمیا نوری، آسف جعفری، نرگس ‌میرفتاح، غزال فرشیدفر، فاطمه لنگری، حامد اسفندیاری، طاها نوری، رضا بخشی، محمد رجبیان و علیرضا چمن‌ورز در این نمایش به عنوان بازیگر حضور دارند.

در تالار چهارسو اما نمایش جدیدی تحت عنوان «هملت پشتکوهی» به نویسندگی و کارگردانی ابراهیم پشتکوهی از روز یکشنبه 14 فروردین 1401 ساعت 19:15 با مدت زمان 85 دقیقه و قیمت بلیت 70 هزار تومان روی صحنه می رود.پ

«خماری» عنوان دیگر نمایش جدید مجموعه تئاتر شهر است که از روز 14 فروردین 1401به نویسندگی و کارگردانی امین بهروزی در تالار قشقایی این مجموعه میزبان علاقه مندان تئاتر خواهد بود.

سهیلا گلستانی، محسن حسن زاده، پردیس شیروانی،خالق استواری و ایمان دبیری گروه بازیگران این اثر نمایشی را تشکیل می دهند که از 14 فروردین ماه و از ساعت 19:45 با مدت زمان 75 دقیقه و قیمت بلیت 60 هزار تومان میزبان علاقه مندان تئاتر است. 

درپایان لازم به ذکر است که در  تالار سایه مجموعه تئاتر شهر  نیز نمایش «بی‌خوابی» به نویسندگی و کارگردانی سعید هاشمی‌پور و بازی رضا بهرامی، علی تابع امام،  هورا سلیمانی، سحر گلشیرازی و امین نبی‌اللهی از روز یکشنبه 7 فروردین 1401 ساعت 19 به مدت زمان 80 دقیقه و قیمت بلیت 40 هزار تومان اجراهای خود را از سر می‌گیرد.

: برای دریافت مشاوره درباره آغاز به کار نمایش های تئاترشهر در سال 1401 فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «آغاز به کار نمایش های تئاترشهر در سال 1401» در کادر زیر بنویسید :
5 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید