کد مطلب:  63043 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
آموزش دانشگاه تهران از 1401 کاملا حضوری خواهد بود

آموزش دانشگاه تهران از 1401 کاملا حضوری خواهد بود

بر اساس اعلام رسمی دانشگاه تهران تمامی کلاس های درسی در تمام مقاطع تحصیلی از 14 فروردین 1400 حضوری شد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزلرش آسمونی و به نقل از ایسنا، دانشگاه تهران در یک اطلاعیه رسمی اعلام کرد بر اساس مصوبه مورخ 23 اسفند 1400 هیات رئیسه این دانشگاه، کلیه کلاس‌های درسی و برنامه‌های آموزشی در تمام مقاطع تحصیلی از تاریخ 14 فروردین 1401 به صورت کاملاً حضوری و بر اساس برنامه آموزشی نیم سال دوم 1401-1400 هر یک از دانشکدگان، دانشکده، مرکز، موسسه دانشگاه و در محل پیش‌بینی شده به صورت حضوری برگزار خواهد شد.

در بخش دیگری از این اطلاعیه بر حضور و شرکت منظم دانشجویان در کلاس های درسی در حفظ و اعتلای کیفیت علمی و یادگیری تاکید شده است و با دانشجویانی که به دلایل غیرموجه غیبت داشته باشند، طبق مقررات آموزشی رفتار خواهد شد.

 همچنین حضور اعضای هیأت علمی در محل خدمت و تشکیل کلاس درس بر اساس برنامه آموزشی نیمسال جاری الزامی است.از مسئولین دانشکدگان، دانشکده، مرکز و مؤسسه دانشگاه درخواست می‌شود برای آماده نمودن شرایط جهت تشکیل کلاس‌ها به صورت حضوری، اقدام لازم را بکار بگیرند.

در مورد امتحانات پایان ترم نیمسال جاری نیز اعلام شده است که این امتحانات به صورت کاملا حضوری برگزار خواهد شد.

در پایان لازم به ذکر است که در این اطلاعیه بر این امر تاکید شده است که حفظ سلامت اعضای هیأت علمی، دانشجویان و کارکنان غیر هیأت علمی شریف مهمترین اولویت دانشگاه تهران است و بر اساس مفاد اطلاعیه‌های رسمی ستاد ملی مبارزه با کرونا و وزارت علوم، تحقیقات و فناوری اقدام لازم انجام خواهد شد.

نظر خود را درباره «آموزش دانشگاه تهران از 1401 کاملا حضوری خواهد بود» در کادر زیر بنویسید :
2 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید