کد مطلب:  59527 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
نماینده ارامنه در مجلس: مراسم تحلیف نمایانگر ناتوانی دشمن در انزوای ایران بود

نماینده ارامنه در مجلس: مراسم تحلیف نمایانگر ناتوانی دشمن در انزوای ایران بود

آرا شاوردیان گفت: حضور مقامات بلندپایه از کشورهای مختلف در مراسم تحلیف نشان داد که تلاش دشمنان برای منزوی کردن ایران بی‌نتیجه و بی‌فایده بوده و آنها توفیقی در
زمان مطالعه: 1 دقیقه

آرا شاوردیان نماینده مسیحیان ارمنی شمال ایران در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به مراسم تحلیف رئیس جمهور سیزدهم گفت: حضور مقامات کشورهای مختلف در مراسم تحلیف نشان داد که ایران در کانون توجه منطقه و دیگر کشورها قرار دارد.

وی افزود: آمریکا و رژیم صهیونیستی تلاش دارند به هر قیمتی که شده جمهوری اسلامی را منزوی کنند اما ما هر بار شاهد عدم توفیق آنها هستیم که آخرین نمونه  همین مراسم تحلیف بود.

نماینده مسیحیان ارمنی شمال ایران در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: حضور گسترده مقامات کشورهای مختلف در مراسم تحلیف نشان داد که تیر دشمنان ما در منزوی کردن ملت ایران به سنگ خورده و آنها توفیقی در این زمینه به دست نیاوردند.

شاوردیان خاطرنشان کرد:‌ تعدادی از کشورها در عادی‌ترین سطح در مراسم تحلیف حضور پیدا کردند که از جمله آنها به نخست وزیر ارمنستان در مراسم تحلیف اشاره کرد.

وی افزود: صحبت‌های آقای رئیسی مبنی براینکه دست دوستی به سوی کشورهای همسایه دراز می‌کنیم تأثیر قابل توجهی در حوزه سیاست خارجی خواهد داشت و نشان‌دهنده رویکرد صلح‌آمیز ایران با کشورهای مختلف و به ویژه کشورهای همسایه است.

براساس گزارشات منتشر شده، 115 مقام خارجی از 73 کشور جهان در مراسم تحلیف رئیس جمهور سیزدهم حضور پیدا کردند.

: برای دریافت مشاوره درباره نماینده ارامنه در مجلس: مراسم تحلیف نمایانگر ناتوانی دشمن در انزوای ایران بود فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «نماینده ارامنه در مجلس: مراسم تحلیف نمایانگر ناتوانی دشمن در انزوای ایران بود» در کادر زیر بنویسید :
2 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید