کد مطلب:  67735 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
آرات حسینی به سپاهان پیوست

آرات حسینی به سپاهان پیوست

آرات حسینی از چند ماه بعد از تولد با ویدئوهایی که در فضای مجازی از او منتشر شد، مورد توجه مردم ایران قرار گرفت.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

آرات حسینی از چند ماه بعد از تولد با ویدئوهایی که در فضای مجازی از او منتشر شد، مورد توجه مردم ایران قرار گرفت و رفته رفته این توجه ابعاد وسیع‌تری به خود گرفت و همزمان با بزرگ شدن آرات، شهرت او از سطح ایران فراتر می‌رفت. برخی ویدئوهای منتشر شده از آرات حسینی در صفحه اینستاگرامش توجه صفحات پربازدید فوتبالی از جمله 433 و ESPN را به خود جلب کرد و سبب شد تا مسی نیز برای او پیام بگذارد و استعدادش را تمجید کند؛ موضوعی که سبب بیشتر شناخته شدن و مشهور شدن این پسر ایرانی شد.

به گزارش آسمونی، چند ماه پس از بازگشت، حالا باشگاه سپاهان با انتشار پستی از جذب آرات حسینی گفته و این‌طور نوشته است: «آرات حسینی کودک نابغه ایرانی که استعداد او پیش از این مورد توجه بزرگان فوتبال جهان از جمله لیونل مسی قرار گرفته بود، از این پس در آکادمی فوتبال سپاهان به فعالیت خواهد پرداخت.»

در این خبر همچنین آمده است: «حسینی کار خود را با یک مربی اختصاصی آغاز خواهد کرد و سپس به تیم‌های پایه فوتبال آکادمی باشگاه فولاد مبارکه سپاهان اضافه خواهد شد.»

آرات که متولد 1392 است حالا در آستانه 10 سالگی به باشگاهی پیوسته که می‌تواند آرزوهایی که پدرش برای او متصور است را محقق کند. باید دید این چالش جدید برای خانواده حسینی در اصفهان چطور پیش خواهد رفت.

: برای دریافت مشاوره درباره آرات حسینی به سپاهان پیوست فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «آرات حسینی به سپاهان پیوست» در کادر زیر بنویسید :
4 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید