مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  69544 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
آخرین وضعیت کرونا در کشور؛ 19 خرداد 1402

آخرین وضعیت کرونا در کشور؛ 19 خرداد 1402

 روز ۱۸ خردادماه ۱۴۰۲ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، ۴۸ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی و ۱۵ نفر از آنها بستری شدند.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

 روز ۱۸ خردادماه ۱۴۰۲ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، ۴۸ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی و ۱۵ نفر از آنها بستری شدند. مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به هفت میلیون و ۶۱۲ هزار و ۱۱۳ نفر رسید که از این تعداد تاکنون هفت میلیون و ۳۶۷ هزار و ۹۱ نفر از بیماران، بهبود یافته یا از بیمارستان‌ها ترخیص شده اند.

به گزارش آسمونی، متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۲ نفر از بیماران کووید۱۹ در کشور جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری، به ۱۴۶ هزار و ۲۸۰ رسیده است. همچنین هم اکنون ۸۶ نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در بخش های مراقبت های ویژه بیمارستان ها تحت مراقبت قرار دارند.

تاکنون ۵۶ میلیون و ۷۳۶ هزار و ۳۰۸ آزمایش تشخیص کووید۱۹ در کشور انجام شده است. در حال حاضر هیچ شهرستانی در کشور وضعیت قرمز و نارنجی ندارند اما ۶۵ شهر در وضعیت زرد و ۳۸۳ شهر کشور نیز در وضعیت آبی قرار دارند.

تاکنون ۶۵ میلیون و ۲۱۹ هزار و ۶۲۷ نفر دُز اول، ۵۸ میلیون و ۶۱۵ هزار و ۵۶۲ نفر دُز دوم و ۳۱ میلیون و ۷۰۰ هزار و ۹۱۴ نفر دُز سوم و بالاتر واکسن کرونا را تزریق کرده اند و مجموع واکسن های تزریق شده در کشور به ۱۵۵ میلیون و ۵۳۶ هزار و ۱۰۳ دُز رسیده است.

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره آخرین وضعیت کرونا در کشور؛ 19 خرداد 1402 فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «آخرین وضعیت کرونا در کشور؛ 19 خرداد 1402» در کادر زیر بنویسید :
5 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید