کد مطلب:  60634 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
آخرین وضعیت محور های کشور در 24 ساعت گذشته

آخرین وضعیت محور های کشور در 24 ساعت گذشته

رئیس مرکز مدیریت راه‌های مازندران از باز شدن محور هراز که به علت بارش شدید برف مسدود شده بود خبر داد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از مهر، سید محسن هاشمی، رئیس مرکز مدیریت راه‌های مازندران با اشاره به بازگشایی محور هراز که به دلیل بارش شدید برف مسدود شده بود، گفت: در حال حاضر محور کرج - چالوس و آزادراه چالوس -مرزن آباد مسدود بوده و تردد از محورهای جایگزین هراز و سوادکوه ممکن است.

وی افزود: در حال حاضر تردد در محور هراز محدوده سه راهی چلاو مسیر جنوب به شمال سنگین و محدوده بایجان تا پلور سنگین و محور سوادکوه پل سفید محدوده شمال به جنوب سنگین است.

وی با اشاره به اینکه ترافیک محور کیاسر محدوده عالی کلاً محدوده جنوب به شمال نیمه سنگین است و از نظر شرایط آب و هوایی شاهد بارش برف در محورهای کوهستانی و بارش باران در محورهای دیگر هستیم.

همچنین علی زندی‌فر، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای البرز گفت: محور چالوس و قطعه یک و چهار آزادراه تهران - شمال و بالعکس تا اطلاع بعدی مسدود می باشد.

وی با اشاره به وضعیت ترافیکی محورهای استان البرز اظهار کرد: محور چالوس و قطعه یک و چهار آزادراه تهران - شمال و بالعکس تا اطلاع بعدی مسدود می باشد.

وی همچنین بیان کرد: ترافیک در آزادراه قزوین - کرج محدوده پل فردیس نیز سنگین گزارش شده است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای البرز در پایان خاطر نشان کرد: تردد در دیگر محورهای استان به صورت روان در جریان است و مشکلی در زمینه رفت آمد وجود ندارد.

نظر خود را درباره «آخرین وضعیت محور های کشور در 24 ساعت گذشته» در کادر زیر بنویسید :
5 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید