کیانوش عیاری: نمیخواستم روزگار قریب را کارگردانی کنم. | آسمونی
کد مطلب: 59940 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
عیاری: تمام وجودم را برای روزگار قریب گذاشتم

عیاری: تمام وجودم را برای روزگار قریب گذاشتم

کیانوش عیاری، کارگردان سینما و تلویزیون: سریال «روزگار قریب» زمانی که ساخته شد، من قصد داشتم فقط تهیه کنندگی کار را بر عهده بگیرم اما تلویزیون نپذیرفت.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از ایسنا، کیانوش عیاری، کارگردان سینما و تلویزیون، دربارهی سریال «روزگار قریب» می گوید: در حین ساخت این سریال، فکر نمی کردم که دارم کار تلویزیونی انجام می دهم؛ من تمام وجودم، تمام تجاربم، تمام دانسته ها و اندوخته هایم را در این مجموعه صرف کردم.

این کارگردان سینما و تلویزیون درباره سریال «روزگار قریب» که به تازگی از تلویزیون بازپخش می شود و مقایسه آن با سریال «87 متر» که در آستانه قرار گرفتن روی آنتن است، چنین اظهار کرد: دیدن های من قبل از پخش فایده ندارد؛ چراکه مدام درگیر کار هم هستم و نمی توانم ارتباط یک مخاطب که به تماشای کار می نشیند را داشته باشم. سریال بعد از اربعین به روی آنتن برود و من بتوانم مثل یک تماشاگر عادی فیلم را ببینم، آن موقع می توانم درباره کم و کیف آن صحبت کنم.

او در ادامه صحبت هایش درباره ساخت «روزگار قریب» نیز گفت: من قصد داشتم فقط تهیه کنندگی کار را بر عهده بگیرم اما تلویزیون نپذیرفت و گفت شما را به عنوان کارگردان لازم داریم و بالاخره پذیرفتم که کارگردانی آن را هم انجام دهم.من تمام وجودم، تمام تجاربم و تمام دانسته ها و اندوخته هایم را در این کار صرف کردم. فکر نمی کردم که دارم کار تلویزیونی انجام می دهم.

این کارگردان که این روزها درگیر رساندن سریال «87 متر» به آنتن است، درباره ی آماده شدن این مجموعه نیز توضیح داد: اگر سریال از دو هفته پیش هم روی آنتن می رفت، ما آن را می رساندیم اما در حال حاضر یکسری کارهایی است که انجام می دهیم. نگرانی شبکه از این بابت بود که در میانه راه یک قسمت آماده نباشد و این نگرانی شبکه را به این تصمیم واداشت که سریال دیگری به نام «افرا» را روی آنتن ببرد.

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره عیاری: تمام وجودم را برای روزگار قریب گذاشتم فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

دانش آموخته مهندسی معدن و دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار
علاقمند به مباحث مدیریتی و سازمانی، سینما، هنر های انتزاعی و بازی های رایانه ای
آخرین نوشته های بنده در باب اخبار و رویدادهای ایران و جهان را می توانید در بخش های تازه های آسمونی و کیوسک مشاهده نمایید.

ثبت نظر درباره «عیاری: تمام وجودم را برای روزگار قریب گذاشتم»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

9 - 5 = ?