مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  62174 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
جدیدترین تصمیمات درباره فعالیت حضوری مدارس

جدیدترین تصمیمات درباره فعالیت حضوری مدارس

با افزایش تعداد مبتلایان به ویروس کرونا و آغاز موج ششم کودکان و دانش آموزان با سرعت در حال درگیر شدن با این ویروس هستند و احتمال لغو آموزش حضوری وجود دارد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از ایسنا، معاون بهداشت و ستاد مقابله با ویروس کرونا در شهر تهران، کودکان به سرعت در حال درگیر و مبتلا شدن به سویه جدید یعنی امیکرون می باشند و علت اصلی این واقعه میزان واکسیناسیون پایین در این رده سنی می باشد.

به دنبال روند صعودی ابتلا به کرونا در پیک ششم، طبق جدیدترین رنگ‌بندی کرونایی شهرهای کشور، در حال حاضر  42 شهر در وضعیت قرمز قرار دارند که تهران نیز از جمله آنهاست.

بر اساس اعلام رسمی وزارت آموزش و پرورش، فعالیت تمامی مدارس ابتدایی از امروز به صورت مجلزی دنبال شد و تمامی کلاس های این مقطع به صورت غیر حضوری و در بستر سامانه شاد برگزار خواهد شد.

همچنین علیرضا کریمیان، مدیرکل آموزش‌وپرورش شهر تهران درباره آخرین تصمیمات اتخاذ شده پیرامون فعالیت حضوری مدارس به واسطه شیوع گسترده کرونای امیکرون اعلام کرد: رئیس جمهور مشخص کرده‌اند که مدارس و دانشگاه‌ها فعالیت می‌کنند و باز هستند و متناسب با شرایط، ستادهای مقابله با کرونا در سطح استان‌ها به ریاست استانداران برنامه‌ریزی کرده و تصمیم‌گیری می‌کنند. ما نیز طبیعتا تابع تصمیمات ستاد ملی مقابله با کرونا هستیم. 

وی در پایان تاکید کرد: در زمینه فعالیت حضوری مدارس، متناسب با شرایط اگر ضرورت ایجاد شود حتما از طریق ستادملی مقابله با کرونا برای آنها تصمیم‌گیری خواهد شد. 

 

 به این ترتیب با توجه به تصمیمات اتخاذ شده پیرامون نحوه فعالیت مدارس، از امروز مدارس ابتدایی به مدت یک هفته به آموزش های غیرحضوری بازمی گردند، مهدهای کودک تعطیل و مدارس مقطع اول و دوم متوسطه همچنان به صورت حضوری فعال اند.

 

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره جدیدترین تصمیمات درباره فعالیت حضوری مدارس فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «جدیدترین تصمیمات درباره فعالیت حضوری مدارس» در کادر زیر بنویسید :
4 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید