کد مطلب: 64398 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
آخرین بازی لوئیس سوارز در اتلتیکومادرید

آخرین بازی لوئیس سوارز در اتلتیکومادرید

تابستان سال 2020 و در دوران پرحاشیه و عجیب بارسلونا بود که لوییس سوارز ه پیشنهاد اتلتیکومادرید پاسخ مثبت داد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، تابستان سال 2020 و در دوران پرحاشیه و عجیب بارسلونا بود که لوییس سوارز، ستاره اروگوئه‌ای و گلزن این تیم از جمع بازیکنان بلوگرانا جدا شده و به پیشنهاد اتلتیکومادرید پاسخ مثبت داد. این مهاجم 34 ساله در همان اولین فصل حضور خود در مادرید نمایش درخشانی داشته و با گلزنی‌های مکرر از عوامل اصلی قهرمانی تیم دیگو سیمئونه لقب گرفت. با این وجود فصل دوم حضور ستاره اروگوئه‌ای در اتلتیکو مادرید به‌خوبی فصل اول نبود و لوئیس سوارز اخیراً به یک نیمکت نشین در ترکیب تیم دیه‌گو سیمئونه نیز تبدیل شده بود. همه این مسائل باعث شد شایعات زیادی در رابطه با آینده این ستاره اروگوئه‌ای و احتمال جدایی او از روخی بلانکو به گوش برسد.

چند دقیقه قبل از شروع بازی دیشب مقابل سویا بود که باشگاه اتلتیکو مادرید در یک خبر نسبتاً غافلگیرکننده اعلام کرد که لوئیس سوارز امشب آخرین بازی خود با لباس اتلتیکو در ورزشگاه واندا متروپولیتانو را انجام خواهد داد. اتلتیکو مادرید همچنین جدایی هکتور هررا در پایان فصل را هم تایید کرد.

: برای دریافت مشاوره درباره آخرین بازی لوئیس سوارز در اتلتیکومادرید فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

من فارغ التحصیل رشته فناوری اطلاعات هستم، کتاب های زیادی در مورد فناوری خوندم و علاقه زیادی به حوزه تکنولوژی دارم، سعی میکنم محتواهای خوبی در حوزه فناوری تولید کنم.

نظر خود را درباره «آخرین بازی لوئیس سوارز در اتلتیکومادرید» در کادر زیر بنویسید :

4 * 7 = ?