اعزام بالگرد وزارت دفاع برای خاموش کردن آتش آتش | آسمونی
کد مطلب: 59789 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
آتش سوزی گسترده در تالاب انزلی همچنان ادامه دارد

آتش سوزی گسترده در تالاب انزلی همچنان ادامه دارد

خلبان محمد مهدی نوری آل آقا از اعزام بالگرد اطفای حریق به مناطق دچار حریق تالاب انزلی خبر داد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از وزارت دفاع جمهوری اسلامی ایران، رئیس مرکز کنترل و پشتیبانی اطفا حریق هوایی وزارت دفاع با بیان ادامه آتش سوزی ها در نقاط مختلف کشور و تاکید وزیر محترم دفاع در خصوص پشتیبانی هوایی به موقع و به هنگام جهت اطفا حریق منابع طبیعی و محیط زیست در کشور ، از آغاز حریق در تالاب انزلی از عصر دیروز خبر داد و اظهار کرد: متاسفانه این آتش سوزی در نقاطی از تالاب انزلی رخ داده که پوشش آن نیزار می باشد و امکان دسترسی ماشین های آتش نشانی برای اطفای حریق زمینی وجود ندارد.

خلبان محمد مهدی نوری آل آقا با بیان اینکه حدود 100 آتش نشان از شهرستان های استان گیلان و همجوار با شهر بندرانزلی برای مهار آتش حضور دارند، گفت: متاسفانه شاهد آتش سوزی بیش از 10 هکتار از زمین های این منطقه هستیم و با توجه به شرایط، امکان افزایش وسعت آتش سوزی تا 50 هکتار نیز وجود دارد.

وی از اعزام یک فروند بالگرد این مرکز بلافاصله پس از اطلاع یگان سازمان محیط زیست خبر داد و بیان کرد: این بالگرد تا ساعت 20 روز گذشته اقدام به مهار آتش کرد، اما با تاریک شدن هوا امکان پرواز بالگرد وجود ندارد لذا با توجه به‌ احتمال تداوم آتش سوزی امروز این بالگرد مجهز تر از دیروز در منطقه آماده عملیات خواهد بود.

وی افزود: متاسفانه امکان دسترسی به منطقه مورد نظر وجود نداشت و ماشین های آتش نشانی متوقف شده بودند، اما توانستیم با اطفای یک‌مسیر تردد، یک راه باز کنیم تا ماشین ها هم بتوانند وارد منطقه شوند.

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره آتش سوزی گسترده در تالاب انزلی همچنان ادامه دارد فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

دانش آموخته مهندسی معدن و دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار
علاقمند به مباحث مدیریتی و سازمانی، سینما، هنر های انتزاعی و بازی های رایانه ای
آخرین نوشته های بنده در باب اخبار و رویدادهای ایران و جهان را می توانید در بخش های تازه های آسمونی و کیوسک مشاهده نمایید.

ثبت نظر درباره «آتش سوزی گسترده در تالاب انزلی همچنان ادامه دارد»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

8 - 5 = ?