مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  64625 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
آتش سوزی در پاساژ گلشن مال

آتش سوزی در پاساژ گلشن مال

پاساژ گلشن مال که هنوز پایان کار نگرفته و درحال تکمیل مراحل قانونی است، متاسفانه دیروز 3 خرداد در ساعت 15 دچار آتش سوزی شد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، مدیر روابط عمومی منطقه پنج شهرداری تهران اعلام کرد پاساژ گلشن مال هنوز پایان کار خود را نگرفته و طی این مدت، اخطارهایی هم صادر شده بود.

محمدباقر فرهند گفت: «پاساژ گلشن مال که فاقد پایان کار است، در حال تکمیل مراحل قانونی خود بود که دیروز یکی از واحد‌های صنفی آن دچار حریق شد.»

طبق بیانات مدیر منطقه یک آتش نشانی تهران، نیروهای ایستگاه 102 ظرف 2 دقیقه و 50 ثانیه توانستند در محل حادثه خاضر شوند و آتش را خاموش کنند. به گفته آتش نشانان، حریق بین طبقات اول و دوم واحد کفاشی به مساحت 80 متر در حال سرایت به بخش های دیگر بود. آنها محل آتش سوزی را به 3 فاز تقسیم کردند و با استفاده از دو دستگاه بالابر در بخش های شمالی و جنوبی، شهروندان محبوس در آتش را نجات دادند. تعداد افراد محبوس در آتش، 28 زن و 15 مرد بودند که همگی از غرفه داران بوده اند.

مدیر روابط عمومی شهرداری منطقه موظف است تا زمانی که پایان کار پاساژ گلشن مال صادر نشده از فعالیت پاساژ جلوگیری به عمل آورد.

علت آتش سوزی پاساژ گلشن مال، اتصال برق بوده و به خاطر نداشتن سیستم اطفا حریق، آتش به موقع خاموش نشده و تا طبقه ششم هم نفوذ کرده است.

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره آتش سوزی در پاساژ گلشن مال فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «آتش سوزی در پاساژ گلشن مال» در کادر زیر بنویسید :
3 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید