کد مطلب:  68481 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
آبگرفتگی معابر و ورود آب به ۴۰۰واحد مسکونی در بجنورد

آبگرفتگی معابر و ورود آب به ۴۰۰واحد مسکونی در بجنورد

به گفته مدیرعامل آتش نشانی بجنورد، بارش رگباری باران طی شب گذشته در مرکز استان سبب آبگرفتگی معابر و همچنین ورود آب به ۴۰۰ واحد مسکونی شد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گفته مدیرعامل آتش نشانی بجنورد، بارش رگباری باران طی شب گذشته در مرکز استان سبب آبگرفتگی معابر و همچنین ورود آب به ۴۰۰ واحد مسکونی شد. بارندگی‌ رگباری شامگاه دیشب پنجشنبه موجب آبگرفتگی ۴۰۰ منزل مسکونی در نقاط حاشیه‌ای مرکز خراسان شمالی به ویژه کلاته محمدعلی پهلوان شده و مشکلاتی را برای اهالی آن به وجود آورد.

به گزارش آسمونی، محمدحسن صحراگرد خاطرنشان کرد: مشکل آبگرفتگی منازل منطقه حاشیه ای محمدعلی پهلوان به قدری بود که ۲۰ درصد از منازل مسکونی این منطقه دچار نفوذ آب شد و آبگرفتگی در حدود ۳۰۰ منزل مسکونی اتفاق افتاد که ماموران آتش نشانی برای کمک به خانواده ها در محل حضور یافتند.

مدیرعامل آتش نشانی بجنورد افزود: همچنین ۱۰۰ منزل مسکونی نیز در روستای الله وردی‌خان بجنورد دچار آبگرفتگی شد که با کمک آتش‌نشانان و اهالی منطقه، اقدامات لازم و همچنین تخلیه آب انجام گرفت.

صحراگرد با بیان اینکه مشکل آب‌گرفتگی در هسته مرکزی شهر کم بود، ادامه داد: در حاشیه شهر علاوه بر منازل، شمار بسیار زیادی از واحدهای تجاری دچار آبگرفتگی شدند. این بارندگی طی شب گذشته در مناطق حاشیه ای از جمله جوادیه، باقرخان و صندل آباد نیز سبب نفوذ و ورود روان آب به منازل شده بود. به طور کلی نیز مناطق جنوب شهر بیشتر با آبگرفتگی مواجه بودند.

بارش باران شب گذشته خراسان شمالی را فرا گرفت و موجب آبگرفتگی معابر شهر بجنورد شد و در اراضی و مزارع کشاورزی شهرستان‌های جاجرم، شیروان و بجنورد خسارت به بار آورد. بارش تگرگ در جاجرم و دهستان تکمران شیروان بیشترین خسارت را به کشاورزان زد که میزان آن در دست بررسی است.

: برای دریافت مشاوره درباره آبگرفتگی معابر و ورود آب به ۴۰۰واحد مسکونی در بجنورد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «آبگرفتگی معابر و ورود آب به ۴۰۰واحد مسکونی در بجنورد» در کادر زیر بنویسید :
5 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید